ARENA CARBON ULTRA KNEESKIN
ARENA CARBON ULTRA KNEESKIN
ARENA CARBON ULTRA KNEESKIN
ARENA CARBON ULTRA KNEESKIN
ARENA CARBON ULTRA KNEESKIN
ARENA CARBON ULTRA KNEESKIN

ARENA CARBON ULTRA KNEESKIN

Kod produktu: CO-2A31285

finis

890,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Carbon Ultra Kneeskin to najnowszy i najbardziej zaawansowany technologicznie strój startowy marki Arena. Nowy - stalowy design niesamowicie wygląda w wodzie. W kostiumie zastosowano system Ultra-Link składający się z szeregu technologii, które czynią ten strój niezwykłym. Zapewnia on doskonałą kompresję oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej sylwetki podczas pływania. Carbon Ultra zawiera trzy razy więcej włókien węglowych niż jego poprzednie modele, dzięki czemu jest cieńszy i perfekcyjnie dopasowany.

ZALETY:

Idealna kompresja - technologia X-Pivot oraz specjalnie rozmieszczone panele kompresyjne zapewniają maksymalne wsparcie mięśni podczas wysiłku. 

Infinity-Loop - to specjalne taśmy biegnące w strategicznych miejscach kostiumu, które pomagają zawodniczce w utrzymaniu prawidłowej sylwetki podczas rywalizacji.

Perfekcyjne dopasowanie - technologia Ultra Cage to trzykrotnie zwiększona ilość włókien węglowych względem poprzednich modeli, dzięki nim kostium jest cieńszy, lżejszy i jeszcze lepiej dopasowany.

Skład: 50% polamid, 47% elastan, 3% włókna węglowe

UWAGA!

W wyborze stroju startowego najważniejszymi rozmiarami są obwód bioder, który należy zmierzyć na wysokości pośladków w najszerszym miejscu oraz obwód klatki piersiowej. To one decydują o dopasowaniu.Wzrost jest dopiero trzecim czynnikiem, którym powinniśmy się kierować.

Zasady użytkowania strojów startowych firmy Arena

Tabela rozmiarów