Basen Ibiza okrągły głębokość 1,5 m
Basen Ibiza okrągły głębokość 1,5 m
Basen Ibiza okrągły głębokość 1,5 m
Basen Ibiza okrągły głębokość 1,5 m
Basen Ibiza okrągły głębokość 1,5 m
Basen Ibiza okrągły głębokość 1,5 m

Basen Ibiza okrągły głębokość 1,5 m

Kod produktu: MFD-3EXB0423

4 800,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 4 800,00

rozmiar:

Na zamówienie

Bezpłatna dostawa dla tego produktu oraz przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Basen ogrodowy okrągły Mountfield Ibiza 

Baseny z serii IBIZA są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Do wyboru są 3 średnice niecki 4, 5 oraz 6 metrów o głębokości 1,5 m które są przeznaczona do zagłębienia w ziemi. Montaż nie wymaga jednak profesjonalnej ekipy - jesteśmy w stanie podłączyć basen w domowych warunkach.

Niedrogi basen, który starczy na lata

Basen został wykonany z antykorozyjnych stalowych ścian odpowiedniej grubości, a wkład foliowy jest idealnie do nich dopasowany. Taka kompozycja jest w stanie wytrzymać wiele lat użytkowania.

Imitacja prawdziwej mozaiki

Wkład foliowy mozaika został bardzo starannie przygotowany. Folia wygląda dokładnie jak prawdziwa mozaika. Styl ten pasuje do większości ogrodów i zachowuje najwyższy poziom elegancji i luksusu. Wzór ten jest bardzo wdzięczny w utrzymaniu i nie widać na nim zanieczyszczeń osadzających się na dnie. Istnieje również możliwość zamówienia basenu z wkładem foliowym w tradycyjnym niebieskim kolorze.

Możliwość rozbudowania basenu

W skład basenu wchodzi stalowa ściana, wkład foliowy oraz profilowe montażowe. Do stworzenia kompletnego zestawu należy mieć: zestaw filtracyjny, skimmer z dyszą napływową, drabinkę, podkład wyrównujący i węże połączeniowe. Zalecamy jednak na skorzystanie z gotowego zestawu basenowego, który posiada wszystkie niezbędne elementy do montażu w takim przypadku zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Dodatkiem może być przykrycie z folii bąbelkowej, które służy do ogrzewania wody oraz ochrony przed ewentualnymi zanieczyszczeniami. Dla jeszcze bardziej wymagających użytkowników - istnieje możliwość bardziej rozszerzyć technikę w tego typu basenie. Wszystkie dodatkowe elementy dostępne są w naszym sklepie internetowym. Należy zwrócić uwagę, że do instalacji tego typu basenu w ogrodzie należy się odpowiednio przygotować. Basen nie nadaje się do montażu na powierzchni ziemi. Tylko krok dzieli Państwa od wymarzonej oazy relaksu i rekreacji we własnym ogrodzie - z olbrzymią przyjemnością skonfigurujemy cały konieczny do montażu osprzęt - prosimy o kontakt.

Jeśli basen nie jest dostępny na naszym magazynie wówczas jest na zamówienie i czas realizacji wynosi około 10 dni.