filtr

Uzdatnianie - Automatyka - Dozowanie

Cena
od: 0 zł do: 15700.00 zł

Automaty basenowe w dzisiejszych czasach mogą ograniczyć obsługę Naszego basenu praktycznie do minimum. Dzieje się to za sprawą urządzeń, które przystosowują się do oczekiwań użytkownika. Wiele osób chciałoby postawić lub zbudować basen do którego wystarczy wlać wodę i będzie ona kryształowa przez cały sezon. Niestety - bez koniecznej obsługi woda staje się idealnym środowiskiem dla bakterii, grzybów i wirusów.

Jak automatyka basenowa pomaga nam w codziennym życiu?

Przede wszystkim mając automat dozujący chemię nie musimy martwić się o to czy we wodzie jest optymalne pH lub wystarczająca ilość chloru. Urządzenie mierzy i dozuje odpowiednią ilość chemii za Nas. Całość obsługi ogranicza się do wymiany zbiornika z regulatorem pH oraz chlorem raz na jakiś czas - w zależności od tego jak duży jest nasz basen. Dzisiejsze standardy urządzeń oferują możliwość zdalnego podglądu parametrów wody za pośrednictwem aplikacji w telefonie z każdego miejsca na świecie. Ułatwia to także komunikację z serwisantem, który w razie ewentualnej awarii dostanie powiadomienie. 

Sterowniki basenowe zapewniające kontrolę nad całym basenem

Urządzenia te łączą wszystkie funkcjonalności basenu w jednym urządzeniu. Jednostka oferuje możliwość sterowania i podglądu procesu filtracji, dozowania oraz ogólnego stanu wody stacjonarnie jak i przy pomocy aplikacji. Niektóre modele sterowników dodatkowo polepszają działanie poszczególnych podzespołów. Przekłada się to na większą wydajność pracy urządzeń oraz mniejsze zużycie energii.