Dobre oświetlenie basenowe - podstawowy element, który musisz mieć w swoim basenie!

Oświetlenie w basenie jest to element, który jest niezbędny do tego aby oświetlić nasz basen. Przydaje się także jeśli chcemy nadać uroku naszemu basenowi podczas wieczornych kąpieli. Oświetlić jesteśmy w stanie każdy basen. Należy jednak pamiętać aby dopasować typ lampy do odpowiedniego basenu.

Światła do basenu możemy dowolnie personalizować

Oświetlenie do basenu posiada tak samo szeroką gamę personalizacji jak oświetlenie zwykłego pokoju. W ofercie lamp jesteśmy w stanie znaleźć lampy z tradycyjnym białym światłem bądź takie, które są w stanie te kolory zmieniać. Jest możliwość sterowania lampami z pilota jak i poprzez sterownik basenowy - pełna konfiguracja. Dla osób chcących nietypowych wrażeń świetlnych jest możliwość założenia projektorów, które imitują zaprogramowane wzory czy nawet kombinacje świateł. Takie oświetlenie jest jednak bardzo drogą inwestycją.

Tanie lampy do basenu - czy warto?

Na rynku istnieje bardzo wiele modeli, które wyróżniają się między innymi niską ceną w porównaniu do konkurencji. Niestety - cena w tym przypadku gra dość sporą rolę, ponieważ tanie lampy zazwyczaj potrafią się rozszczelniać lub zwyczajnie psuć. Przekłada się to na dalsze koszty związane z tym, że trzeba będzie taką lampę wymienić. Koszt wymiany na nową sztukę mocno przewyższa koszt dobrej lampy założonej od początku działania basenu.