filtr

Słupki startowe basenowe

Cena
od: 0 zł do: 5560.00 zł

Słupki startowe basenoweW sklepie Klubben znajdziesz różne modele słupków startowych do swojego basenu. Wszystkie bloki startowe w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością oraz stabilnością. W naszej ofercie znajdują się słupki startowe o zróżnicowanej charakterystyce więc z pewnością dobierzemy odpowiednik blok startowy pasujący do danej pływalni.

Słupki startowe na basen i pływalnię - co to?

Blok startowy, a inaczej słupek startowy, to standardowe wyposażenie każdego dobrego basenu sportowego. Niezależnie od tego, czy jesteś pływakiem rekreacyjnym, czy zawodowym sportowcem, skok do wody za pomocą bloku startowego pozwala osiągnąć lepszy czas. Bloki startowe pozwalają na profesjonalny skok do wody a słupki startowe z uchwytem oferują dobrą możliwość startu podczas stylu grzbietowego i są niezbędnym elementem treningu i zawodów każdego sportowca wyczynowego w pływaniu. W naszym sklepie znajdziesz słupki startowe, które można dopasować do różnych wysokości i posiadają boczne uchwyty.

Do czego służą słupki startowe na basen z belką dla nogi zakrocznej?

Słupki startowe można kupić z belką dla nogi zakrocznej. Jest to dodatkowa 20-centymetrowy platforma o maksymalnym nachyleniu 30 stopni dzięki której pływak może jeszcze lepiej odepchnąć się od słupka startowego na starcie. Belka dla nogi zakrocznej w bloku startowym zapewnia pływakom jeszcze stabilniejsze trzymanie i ustawia ich we właściwej pozycji startowej. Jeśli chciałbyś zorganizować zawody na swojej pływalni zgodnie z wszystkimi wymaganiami to oprócz systemu pomiaru czasu potrzebne są również numerowane słupki startowe.

Zamów basenowe słupki startowe z powierzchnią antypoślizgową

Możliwości wyboru przy zakupie słupków startowego są bardzo duże. Chcąc organizować zawody pływackie najwyższej rangi możesz zamówić na pływalnię słupek startowy zgodnie z oficjalnymi przepisami: z numeracją, uchwytami bocznymi i wymaganym kątem oraz kompatybilnością z Twoim systemem pomiaru czasu. Możesz również wybrać słupek startowy, który zapewni więcej zabawy i możliwości pływakom rekreacyjnym kąpiącym się na Twojej pływalni. Wszystkie bloki startowe w sklepie internetowym Klubben są solidne i nadają się do stałego użytkowania na pływalni. Spełniają również oficjalne przepisy i wymagania FINA. Słupki startowe mają bardzo wysoką stabilność, są wyposażone w antypoślizgową powierzchnię i posiadają uchwyt do startu w stylu grzbietowym. Dzięki basenowym słupkom startowym w sklepie Klubben wybierzesz odpowiedni sprzęt basenowy do treningu i zawodów na basenie lub też do rodzinnej zabawy i wyposażysz swoją pływalnię w profesjonalny sprzęt basenowy, który sprawdzi się na lata.