Bayrol środek czyszczący Adilon B 10 kg
Bayrol środek czyszczący Adilon B 10 kg

Bayrol środek czyszczący Adilon B 10 kg

Kod produktu: PECH-110010

148,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Bayrol Adilon B - środek do czyszczenia powierzchni wokół basenuAdilon B to środek o odczynie zasadowym przeznaczony do czyszczenia różnych powierzchni basenowych. Działa skutecznie na brudy i tłuszcze, a dzięki precyzyjnie dobranemu składowi Adilon B dobrze rozpuszcza stare zabrudzenia przy jednoczesnym odświeżaniu powietrza. 

Produkt nie pieni się i jako substancja mocno skoncentrowana może być stosowana we wszystkich maszynach myjących, które są  odporne na zasadowe środki myjące.


Dawkowanie:
  • Środek stosujemy w postaci roztworu 1:50 - 1:10 w zależności od zabrudzeń. Skuteczność preparatu podnosi użycie ciepłej wody.
  • Roztwór należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 10 minut. Czyszczone powierzchnie można wyszczotkować, a następnie spłukać dokładnie wodą.
  • W przypadku starych i trudnych do usunięcia osadów brudu Adilon B można nanieść w postaci nierozcieńczonej na odporne na zasady powierzchnie. Pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Skład:
  • wodorowęglan sodu 
  • anionowe środki powierzchniowo-czynne, 
  • substancje pomocnicze (zapachowe i inne).