Bayrol środek czyszczący Adilon S 10 kg
Bayrol środek czyszczący Adilon S 10 kg

Bayrol środek czyszczący Adilon S 10 kg

Kod produktu: PECH-110030

148,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Bayrol Adilon S - środek do czyszczenia powierzchni wokół basenuAdilon S to środek o odczynie kwaśnym przeznaczony do czyszczenia powierzchni wokół basenu i kabin natryskowych. Działa skutecznie na brud, tłuszcz, rozpuszcza osady z kamienia i rdzy. Dzięki precyzyjnie dobranemu składowi Adilon S dobrze rozpuszcza stare zabrudzenia przy jednoczesnym odświeżaniu powietrza. 

Produkt nie pieni się i jako substancja mocno skoncentrowana może być stosowana we wszystkich maszynach myjących, które są  odporne na kwaśne środki myjące.


Dawkowanie:
  • Środek stosujemy w postaci roztworu 1:50 - 1:10 w zależności od zabrudzeń. Skuteczność preparatu podnosi użycie ciepłej wody.
  • Roztwór należy nanieść na czyszczone powierzchnie i pozostawić na 10 minut. Czyszczone powierzchnie można wyszczotkować, a następnie spłukać dokładnie wodą.
  • W przypadku starych i trudnych do usunięcia osadów brudu Adilon S można nanieść w postaci nierozcieńczonej na odporne na kwasy powierzchnie. Pozostawić na 5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą.

Skład:
  • 20% kwas fosforowy, 
  • alkohol, 
  • niejonowe i kationowe środki powierzchniowo-czynne, 
  • substancje pomocnicze (zapachowe i inne).