Basen w domu ?

Basen Endless Pool został zaprojektowany z paneli modułowych tak, aby można było zamontować go praktycznie wszędzie, w domu lub na zewnątrz i używać przez okrągły rok, nie ponosząc wysokich kosztów utrzymania. Oryginalny Endless Poolpozwala Tobie zdecydować o jego wystroju. Spersonalizowane wykończenia i długa lista opcji uzupełniają ofertę która, pozwoli stworzyć Twój niepowtarzalny basen dostosowany do gustu i potrzeb.

Wyobraź sobie swój własny basen w Twoim domowym zaciszu, wypełniony wodą o temperaturze, która najbardziej Ci odpowiada, bez tłoku i bez straty czasu na dojazd do najbliższej pływalni. Pływasz kiedy chcesz, jak chcesz. To właśnie jest Endless Pool.


Podstawowe zalety w porównaniu z tradycyjnymi basenami:


- niewielkie wymiary

- minimalne koszty eksploatacji oraz ogrzania wody i pomieszczenia

- łatwy i szybki montaż nawet w piwnicach i trudno dostępnych miejscach

- prędkość nurtu od 1:14 do aż 0:56 min/100 m

- niewielkie wymagania w zakresie mediów (woda/prąd/odpływ)


Od 1988 roku już ponad 20 tysięcy użytkowników zaufało marce ENDLESS POOLS i korzysta z niego statystycznie kilka razy w tygodniu.


Zapraszamy do świata ENDLESS POOLS!


Nasza firma od lat zajmuje się doradztwem, sprzedażą i instalacją kanałów przepływowych ENDLESS POOLS zarówno u inwestorów prywatnych, jak i publicznych. Służymy pomocą na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.