DESKA TRENINGOWA THE BRICK
DESKA TRENINGOWA THE BRICK
DESKA TRENINGOWA THE BRICK
DESKA TRENINGOWA THE BRICK

DESKA TRENINGOWA THE BRICK

Kod produktu: KB-8806

199,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

DESKA TRENINGOWA THE BRICK to nowatorska deska do pływania. Jest idealnym sprzętem pływackim nie tylko do intensywnego treningu nóg, ale również  do skutecznych ćwiczeń całego ciała.

Mimo iż wygląda jak zwykła deska, cechą, która ją wyróżnia, jest jej waga. Biorąc ją do ręki łatwo zauważyć, że jest cięższa niż przeciętna deska treningowa (2,9 kg), ponieważ zbudowana jest z żelaznego rdzenia pokrytego miękką, gęstą pianką EVA.

Z uwagi na swój duży ciężar deska nie unosi się na wodzie, a tuż pod jej powierzchnią.  Nie dając ćwiczącemu wyporności, "zmusza” całe jego ciało do pracy w celu osiągnięcia stabilnego położenia w wodzie. Trening nóg jest zatem trudniejszy i bardziej intensywny. Oprócz tego równie ciężko muszą pracować mięśnie głębokie, co wpływa na właściwą  postawę ciała. Trening z deską zwiększa moc w stylu klasycznym.


ZALETY:


Innowacyjny trening - zupełnie nowe podejście do deski pływackiej intensyfikujące trening nóg i całego ciała.


Wysoka jakość materiału - deska wykonana jest z żelaznego rdzenia, który pokryty jest pianką EVA, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.


Wymiary: 36x28x2,9 cm

Waga: 2,9 kg