Duży zestaw drewnianych zabawek
Duży zestaw drewnianych zabawek
Duży zestaw drewnianych zabawek
Duży zestaw drewnianych zabawek

Duży zestaw drewnianych zabawek

Kod produktu: CML-73935

439,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Zabawka sensoryczna - drewniana gra heurystyczna


Gra heurystyczna jest wspaniałą okazją do wykorzystania ciekawości maluchów na temat przedmiotów, które tworzą świat wokół nich. Elementy, które składają się na ten zestaw, nie są rodzajami przedmiotów tradycyjnie uważanych za zabawki dla małych dzieci, ale zapewniają równie cenne możliwości poszerzania wiedzy dzieci. Nie ma dobrego i złego sposobu gry z zabawkami heurystycznymi, więc pomysły wszystkich są równie ważne i wartościowe. Otwarty charakter gry oznacza, że ​​wszystkie małe dzieci mogą ją badać na swój sposób, stosując własne kreatywne pomysły i opierając się na własnych doświadczeniach.

Z czego składa się zabawka sensoryczna - gra heurystyczna ?

W zestawie znajdziesz 63 drewniane elementy oraz dużą torbę ze sznurkiem do przechowywania zabawek, gdy nie są używane.

Zawartość: 10 x 70 mm pierścienie, 10 x 48 mm pierścienie, 6 x 40 mm kostki, 10 x 63 mm kubki na jajka, 10 x 35 mm szpule, 10 x 50 mm kulki, 3 x 70 mm miski, 3 x 92 mm miski, 1 x 320 mm uchwyt pierścienia, torba ze sznurkiem (380 x 420 mm).


Wiek: Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.