Elektrolizer Magen Eco Energy Resilience D Plus
Elektrolizer Magen Eco Energy Resilience D Plus

Elektrolizer Magen Eco Energy Resilience D Plus

Kod produktu: PE-EE

7 850,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8 300,00

rodzaj:

Na zamówienie

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Automatyczny generator chloru Resilience D Plus pH/Rx

W pełni automatyczne urządzenie pełniące funkcję stacji, która kontroluje jakość wody, a także wytwarza naturalny chlor. Wystarczy podłączyć automat do instalacji basenowej, aby zapomnieć o jakiekolwiek konserwacji. 

Zaawansowany system pomiaru i dozowania

Elektrolizer wyposażony został w sondy pH oraz Redox. Kontrolują one na bieżąco stan wody, tak by zostały zachowane jej optymalne parametry. Chlor generowany przez urządzenie na podstawie elektrolizy soli jest wiele zdrowszy niż ten, który standardowo dozujemy w płynie lub tabletkach. 

Systemy alarmujące o stanie wody

Elektrolizer posiada czujniki, które dbają o to by wszystko działało sprawnie. Monitoring z poziomu aplikacji mobilnej pozwala podejrzeć stan Naszego basenu. Sensory w razie potrzeby poinformują nas o różnego rodzaju ewentualnych problemach. Zapomnij o codziennych czynnościach związanych z konserwacją basenu!

Dodatkowe funkcje

Model ten jest uzbrojony w wiele systemów odgrywających ważne role, które ułatwiają użytkowanie. Jest to między innymi tryb ochrony sezonowej, funkcja samoczyszczenia czy tryb turbo włączający się w przypadku niskiej zawartości chloru. Posiada wszystkie certyfikaty jakościowe wymagane do tego typu urządzeń.


Dane techniczne:

Model:D3D5D7
Produkcja chloru (g/h):14,22939
Maksymalna objętość basenu (m3):70120150
Regulacja produkcji chloru (%):0 - 100 (co 5%)
Przyłącze do celi chloru:Klejone PVC d50 / d63 mm
Pobór mocy (W):180220240
Stopień ochrony:IP 54