Endless Pools swim spa E2000
Endless Pools swim spa E2000
Endless Pools swim spa E2000
Endless Pools swim spa E2000
Endless Pools swim spa E2000
Endless Pools swim spa E2000
Endless Pools swim spa E2000
Endless Pools swim spa E2000

Endless Pools swim spa E2000

Kod produktu: EP-E2000


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu


System Endless Pools SWIM SPA E2000 o długości 610 cm 
wyposażony jest w dwie oddzielne niecki - osobną do pływania i osobną do relaksu. Oznacza to, że można tu komfortowo pływać w temperaturze np. 27-29°C, a później oddać się przyjemnościom, jakie daje rozbudowany system aż 34 dysz w temperaturze aż do 40°C. Endless Pools  jest dostarczany gotowy do montażu na każdej gładkiej i równej powierzchni: odmień swój taras, przekształć garaż lub zamień ogród zimowy w prywatne centrum sportu i relaksu. 
Za wzornictwo, kształt oraz oświetlenie odpowiadają czołowe biura projektowe z segmentu motoryzacyjnego, gołym okiem widać tu nawiązania do dynamicznych rozwiązań dobrze znanych z pojazdów luksusowych. Najwyższej jakości materiały i osprzęt gwarantują jakość na lata.

SPA
Wystarczy, że zasiądziesz w ergonomicznym siedzisku do hydromasażu, a wszystkie przyciski do regulacji dysz znajdą się w zasięgu twoich rąk. Ustaw odpowiednio dysze, aby w mgnieniu oka poczuć ulgę i komfort za sprawą wodnego masażu lub stwórz intymną atmosferę uruchamiając podwodne oświetlenie lub nastrojową muzykę.

GENERATOR PRZECIWPRĄDU ENDLESS POOLS
Zainstalowany w części pływackiej przeciwprąd sprawi, że będziesz mógł oddać się przyjemności pływania jak w rzece. Niecka posiada możliwość regulacji przeciwprądu od komfortowego tempa "rozgrzewkowego" po aż 1:14 min na 100 m.MODEL E200058" (147cm) 
WYMIARY610x226x147 cm
POJEMNOŚĆ WODY7,74 m3/SPA 1,32m3
WAGA1855 kg
KOLOR WANNYAlpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWYDark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄDEndless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDUSILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻU4 SIEDZISKA
DYSZE DO HYDROMASAŻU - 34DUŻA DYSZA - 2 szt., DYSZA OBROTOWA - 2 szt., DYSZA KIERUNKOWA - 4 szt., DYSZE STANDARDOWE - 26 szt.
POMPA DO HYDROMASAZU1 POMPA 2.5 HP (2 prędkości)
1 POMPA 5.2 HP 
PANEL KONTROLNYPANEL Z WYŚWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECO x2
ATRAKCJE WODNE3 WODOSPADY Z ILUMINACJĄ ŚWIETLNĄ
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODYLAMPA UV+ OZONATOR w strefie pływackiej, OZONATOR w strefie SPA
POMPA CYRKULACYJNAPOMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA x2
FILTR4 FILTRY KARTUSZOWE w strefie pływackiej , 1 FILTR KARTUSZOWY w strefie SPA
OŚWIETLENIE20 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE - listwy LED
KONSTRUKCJARama ze stali nierdzewnej
GRZAŁKA4 KW X2
PORĘCZE3 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ

Ciekawe opcje dodatkowe:
Bieżnia hydrauliczna - pozwalająca na wykonywanie większego spektrum ćwiczeń oporowych, a także doskonale sprawdzająca się w rehabilitacji.
Lustro podwodne - (nie w połączeniu z bieżnią) pozwalające na analizę techniki podczas treningu
Zestaw treningowy - pozwalający wiosłować w miejscu!
Szczelna pokrywa - pozwala uniknąć utraty ciepła oraz parowania w pomieszczeniach.
System podnoszenia pokrywy - ułatwia obsługę wanny - dostępny w kilku wariantach.
System audio - umili trening oraz czas spędzony w wannie z hydromasażem. System audio składa się z zaprojektowanej dla danego typu wanny wodoodpornych głośników oraz zintegrowanego w obudowie subwoofera najwyższej jakości. 
System Fit@home - wszystkie wanny wyposażone w nowego typu płytkę sterującą EP3 mogą zostać wyposażone w dodatkowy moduł WiFi pozwalający na planowanie treningu za pomocą urządzeń mobilnych - bez użycia pilota (np. rozgrzewka 5 min. w tempie 1:35/100m, następnie 20 min. właściwy trening w tempie 1:20/100m i tzw. cool down 5 min. w tempie 1:30/100m)
Gecko intouch - dodatkowy moduł komunikacji z jednostką centralną Gecko pozwalający na zdalny monitoring i sterowanie urządzeniami w wannie - monitoring temperatury, ustawienia trybów filtracji, włączanie pomp i oświetlenia.  

Przed podjęciem decyzji o zakupie koniecznie prosimy o kontakt z nami w celu przeprowadzeniu testu, bezpłatnego pomiaru i wizyty technika, by mieć pewność, że instalacja przebiegnie w sposób bezproblemowy i satysfakcjonujący dla Państwa!