Endless Pools swim spa E500 52
Endless Pools swim spa E500 52
Endless Pools swim spa E500 52
Endless Pools swim spa E500 52
Endless Pools swim spa E500 52
Endless Pools swim spa E500 52
Endless Pools swim spa E500 52
Endless Pools swim spa E500 52

Endless Pools swim spa E500 52"

Kod produktu: EP-E50052

finis


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu


ENDLESS POOLS SWIM SPA E500 52"
Delektuj się luksusem i w pełni funkcjonalnym basenem w jednym urządzeniu. Pływaj, ćwicz i relaksuj się z rodziną i/lub przyjaciółmi. Piękne wzornictwo akrylowej wanny w połączeniu z fotelami z hydromasażem, opcjonalną bieżnią hydrauliczną (w wersji 58") oraz opatentowanym systemem przeciwprądu zamieni Twój dom w oazę relaksu i zabawy przez cały rok. 
Wanna dostarczana jest z kompletnie zmontowanym systemem hydraulicznym i może być ustawiona na praktycznie każdym stabilnym, równym podłożu. Urządzenie postawić można w ogrodzie zimowym, ale także w garażu lub umieścić je w nowo budowanym pomieszczeniu.  
Nasze wanny wyposażone są w system elektronicznego sterowania dysz i świateł, a przyciski są łatwo dostępne z każdego siedziska. Obsługa bieżni oraz przeciwprądu pływackiego odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania lub za pomocą urządzania zdalnego (tablet, telefon) przy użyciu opcjonalnego modułu FIT@HOME. Naciśnięciem jednego przycisku możemy zwiększyć prędkość z rekreacyjnego tempa „żabką” do nawet 1:14 na 100 m, co może okazać się wyzwaniem nawet dla osób z dobrą kondycją.

Opcje i akcesoria

BiFold pokrywa termiczna - zabezpiecza całkowicie przed dostępem do wody wewnątrz, chroni przed pyłem liśćmi i kamieniami. Ogranicza parowanie wody i izoluje zatrzymując ciepło. Dwudzielna z uchwytami do łatwego otwierania i zamykania.
Do pokrywy warto zastosować jeden z kilku systemów podnoszących, które znacznie ułatwiają otwieranie i zamykanie pokrywy. 

Wyświetlacz LED 7” - doskonałej jakości wyświetlacz LED pozwala na ustawienie indywidualnego tempa pływaka. Możliwe wyświetlanie czasu np. w minutach na 100 metrów.

Lustro podwodne - zaprojektowane dla profesjonalistów , pozwala na doskonalenie techniki (dla wanien bez bieżni podwodnej). 

Podwodny system nagłośnienia - składający się z 8 głośników wodoodpornych oraz subwoofera. Komunikacja za pomocą Bluetooth®.

System Fit@home - wszystkie wanny wyposażone w nowego typu płytkę sterującą EP3 mogą zostać wyposażone w dodatkowy moduł WiFi pozwalający na planowanie treningu za pomocą urządzeń mobilnych - bez użycia pilota (np. rozgrzewka 5 min. w tempie 1:35/100m, następnie 20 min. właściwy trening w tempie 1:20/100m i tzw. cool down 5 min. w tempie 1:30/100m)

Gecko intouch - dodatkowy moduł komunikacji z jednostką centralną Gecko pozwalający na zdalny monitoring i sterowanie urządzeniami w wannie - monitoring temperatury, ustawienia trybów filtracji, włączanie pomp i oświetlenia.  


MODEL E50052" (132cm)
WYMIARY458x226x132 cm
POJEMNOŚĆ WODY6,20 m3
WAGA1455 kg
KOLOR WANNYAlpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWYDark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄDEndless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDUSILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻU3 SIEDZISKA
DYSZE DO HYDROMASAŻU - 27DUŻA DYSZA - 1 szt., DYSZA OBROTOWA - 2 szt., DYSZA KIERUNKOWA - 2 szt., DYSZE STANDARDOWE - 22 szt.
POMPA DO HYDROMASAZU1 POMPA 2.5 HP (2 prędkości)
1 POMPA 5.2 HP 
PANEL KONTROLNYPANEL Z WYSWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECO
ATRAKCJE WODNE2 WODOSPADY Z ILUMINACJĄ ŚWIETLNĄ
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODYLAMPA UV+ OZONATOR
POMPA CYRKULACYJNAPOMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA
FILTR4 FILTRY KARTUSZOWE
OŚWIETLENIE18 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE LED
KONSTRUKCJARama ze stali nierdzewnej
GRZAŁKA3 KW
PORĘCZE3 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ