Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58

Endless Pools swim spa E500 58"

Kod produktu: EP-E50058

finis


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu


SWIM SPAFITNESS SYSTEM model E500 o dł. 458 cm posiada dwie podświetlane kaskady i 27 dysz do hydromasażu.
Najwyższej jakości akrylowa niecka SPA przemieni Twój dom w całoroczną oazę relaksu i zabawy. System fitness Endless Pools to dużo więcej niż wanna z hydromasażem. Możesz w nim pływać, ćwiczyć, bawić się, relaksować – to idealne rozwiązanie, które jednocześnie zapewni rozrywkę i umożliwi ćwiczenia Twojej rodzinie, znajomym lub tylko Tobie. Wystarczy, że zasiądziesz w ergonomicznym siedzisku do hydromasażu, a wszystkie przyciski do regulacji dysz znajdą się w zasięgu twoich rąk. Ustaw odpowiednio dysze, aby jak najszybciej zmyć swój stres masażem wodnym lub stwórz intymną atmosferę uruchamiając podwodne oświetlenie lub nastrojową muzykę.

Opcje i akcesoria

BiFold pokrywa termiczna - zabezpiecza całkowicie przed dostępem do wody wewnątrz, chroni przed pyłem liśćmi i kamieniami. Ogranicza parowanie wody i izoluje zatrzymując ciepło. Dwudzielna z uchwytami do łatwego otwierania i zamykania.
Do pokrywy warto zastosować jeden z kilku systemów podnoszących, które znacznie ułatwiają otwieranie i zamykanie pokrywy. 

Wyświetlacz LED 7” - doskonałej jakości wyświetlacz LED pozwala na ustawienie indywidualnego tempa pływaka. Możliwe wyświetlanie czasu np. w minutach na 100 metrów.

Lustro podwodne - zaprojektowane dla profesjonalistów , pozwala na doskonalenie techniki (dla wanien bez bieżni podwodnej). 

Podwodny system nagłośnienia - składający się z 8 głośników wodoodpornych oraz subwoofera. Komunikacja za pomocą Bluetooth®.

System Fit@home - wszystkie wanny wyposażone w nowego typu płytkę sterującą EP3 mogą zostać wyposażone w dodatkowy moduł WiFi pozwalający na planowanie treningu za pomocą urządzeń mobilnych - bez użycia pilota (np. rozgrzewka 5 min. w tempie 1:35/100m, następnie 20 min. właściwy trening w tempie 1:20/100m i tzw. cool down 5 min. w tempie 1:30/100m)

Gecko intouch - dodatkowy moduł komunikacji z jednostką centralną Gecko pozwalający na zdalny monitoring i sterowanie urządzeniami w wannie - monitoring temperatury, ustawienia trybów filtracji, włączanie pomp i oświetlenia.MODEL E50058" (147cm)
WYMIARY458x226x147 cm
POJEMNOŚĆ WODY6,70 m3
WAGA1590 kg
KOLOR WANNYAlpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWYDark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄDEndless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDUSILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻU3 SIEDZISKA
DYSZE DO HYDROMASAŻU - 27DUŻA DYSZA - 1 szt., DYSZA OBROTOWA - 2 szt., DYSZA KIERUNKOWA - 2 szt., DYSZE STANDARDOWE - 22 szt.
POMPA DO HYDROMASAZU1 POMPA 2.5 HP (2 prędkości)
1 POMPA 5.2 HP 
PANEL KONTROLNYPANEL Z WYSWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECO
ATRAKCJE WODNE2 WODOSPADY Z ILUMINACJĄ ŚWIETLNĄ
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODYLAMPA UV+ OZONATOR
POMPA CYRKULACYJNAPOMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA
FILTR4 FILTRY KARTUSZOWE
OŚWIETLENIE18 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE LED
KONSTRUKCJARama ze stali nierdzewnej
GRZAŁKA3 KW
PORĘCZE3 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ