Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58
Endless Pools swim spa E500 58

Endless Pools swim spa E500 58" z bieżnią

Kod produktu: EP-E50058B

finis


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu


SWIM SPAFITNESS SYSTEM model E500 o długości 458 cm.
Czerp radość z najlepszego na całym świecie przeciwprądu Endless Pools! Nasz podstawowy model wanny posiada dwie podświetlane kaskady i 27 dysz do hydromasażu. Opatentowany przeciwprąd Endless Pools pozwoli Ci na komfortowy trening w domu, a dysze zadbają o relaks i chwile zapomnienia po nim. Tego nie doświadczysz w żadnej innej wannie spa! Standardowe oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne stworzą niezwykły klimat i atmosferę, a lista opcji pozwoli Ci dobrać funkcje i udogodnienia, które uczynią czystą przyjemność z posiadania oryginalnego EndlessPool Fitness System.

BIEŻNIA PODWODNA
Bieżnia z napędem hydraulicznym przemieni Twój basen Endless Pool® w uniwersalną domową siłownię.
Przestronny pas do biegania o szerokości 50 cm. Dzięki silnikowi o mocy 5 KM osiąga maksymalną prędkość 8,8 km/h. Moc i prędkość reguluje się poręcznym i wodoodpornym pilotem. Dostępna jest także bieżnia manualna. Wykorzystaj do maksimum potencjał swojego basenu Endless Pool!

Opcje i akcesoria

BiFold pokrywa termiczna - zabezpiecza całkowicie przed dostępem do wody wewnątrz, chroni przed pyłem liśćmi i kamieniami. Ogranicza parowanie wody i izoluje zatrzymując ciepło. Dwudzielna z uchwytami do łatwego otwierania i zamykania.
Do pokrywy warto zastosować jeden z kilku systemów podnoszących, które znacznie ułatwiają otwieranie i zamykanie pokrywy. 

Wyświetlacz LED 7” - doskonałej jakości wyświetlacz LED pozwala na ustawienie indywidualnego tempa pływaka. Możliwe wyświetlanie czasu np. w minutach na 100 metrów.

Podwodny system nagłośnienia - składający się z 8 głośników wodoodpornych oraz subwoofera. Komunikacja za pomocą Bluetooth®.

System Fit@home - wszystkie wanny wyposażone w nowego typu płytkę sterującą EP3 mogą zostać wyposażone w dodatkowy moduł WiFi pozwalający na planowanie treningu za pomocą urządzeń mobilnych - bez użycia pilota (np. rozgrzewka 5 min. w tempie 1:35/100m, następnie 20 min. właściwy trening w tempie 1:20/100m i tzw. cool down 5 min. w tempie 1:30/100m)

Gecko intouch - dodatkowy moduł komunikacji z jednostką centralną Gecko pozwalający na zdalny monitoring i sterowanie urządzeniami w wannie - monitoring temperatury, ustawienia trybów filtracji, włączanie pomp i oświetlenia.

MODEL E50058" (147cm) z bieżnią
WYMIARY458x226x147 cm
POJEMNOŚĆ WODY6,57 m3
WAGA1590 kg
KOLOR WANNYAlpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWYDark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄDEndless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDUSILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻU3 SIEDZISKA
DYSZE DO HYDROMASAŻU - 27DUŻA DYSZA - 1 szt., DYSZA OBROTOWA - 2 szt., DYSZA KIERUNKOWA - 2 szt., DYSZE STANDARDOWE - 22 szt.
POMPA DO HYDROMASAZU1 POMPA 2.5 HP (2 prędkości)
1 POMPA 5.2 HP 
PANEL KONTROLNYPANEL Z WYŚWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECO
ATRAKCJE WODNE2 WODOSPADY Z ILUMINACJĄ ŚWIETLNĄ
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODYLAMPA UV, OZONATOR
POMPA CYRKULACYJNAPOMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA
FILTR4 FILTRY KARTUSZOWE
OŚWIETLENIE18 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE LED
KONSTRUKCJARama ze stali nierdzewnej
GRZAŁKA3 KW
PORĘCZE3 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ