Endless Pools swim spa E550
Endless Pools swim spa E550
Endless Pools swim spa E550
Endless Pools swim spa E550
Endless Pools swim spa E550
Endless Pools swim spa E550

Endless Pools swim spa E550

Kod produktu: EP-E550


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu


Model E550 to całkowita nowość w portfolio produktów Endless Pools Fitness Systems. Jest wynikiem badań nad potrzebami rynku oraz reprezentuje zupełnie nowe podejście do kwestii jakości pływania w swim spa. Model wyposażony jest w opatentowany przeciwprąd FASTLANE zintegrowany z niecką oraz całą gamę wyposażenia, co łącznie z kształtem samej niecki oznacza zmianę reguł gry w tym segmencie rynku. 
Basen jest szerszy niż standardowe swim spa (aż 239 cm), a jego długość wynosi 457 cm. Model ten ze względu na aspiracje sportowe dostępny jest wyłącznie w jednym wariancie głębokości, mianowicie 147 cm.
Wanna wyposażona jest w wysokiej jakości, zintegrowany system uzdatniania wody z ozonatorem i sterownik z wyświetlaczem. 
Niecka daje możliwość masażu w pozycji stojącej za pomocą dwóch umieszczonych w narożnikach zespołów dysz. 

Opcje i akcesoria

BiFold pokrywa termiczna - zabezpiecza całkowicie przed dostępem do wody wewnątrz, chroni przed pyłem liśćmi i kamieniami. Ogranicza parowanie wody i izoluje zatrzymując ciepło. Dwudzielna z uchwytami do łatwego otwierania i zamykania.
Do pokrywy warto zastosować jeden z kilku systemów podnoszących, które znacznie ułatwiają otwieranie i zamykanie pokrywy. 

Wyświetlacz LED 7” - doskonałej jakości wyświetlacz LED pozwala na ustawienie indywidualnego tempa pływaka. Możliwe wyświetlanie czasu np. w minutach na 100 metrów.

Lustro podwodne - zaprojektowane dla profesjonalistów , pozwala na doskonalenie techniki (dla wanien bez bieżni podwodnej). 

Podwodny system nagłośnienia - składający się z 8 głośników wodoodpornych oraz subwoofera. Komunikacja za pomocą Bluetooth®.

System Fit@home - wszystkie wanny wyposażone w nowego typu płytkę sterującą EP3 mogą zostać wyposażone w dodatkowy moduł WiFi pozwalający na planowanie treningu za pomocą urządzeń mobilnych - bez użycia pilota (np. rozgrzewka 5 min. w tempie 1:35/100m, następnie 20 min. właściwy trening w tempie 1:20/100m i tzw. cool down 5 min. w tempie 1:30/100m)

Gecko intouch - dodatkowy moduł komunikacji z jednostką centralną Gecko pozwalający na zdalny monitoring i sterowanie urządzeniami w wannie - monitoring temperatury, ustawienia trybów filtracji, włączanie pomp i oświetlenia.  SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

MODEL E55058" (147cm)
WYMIARY457x239x147 cm
POJEMNOŚĆ WODY9 m3
WAGA1622 kg
KOLOR WANNYAlpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWYDark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄDEndless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDUSILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻUBRAK
DYSZE DO HYDROMASAŻU23.(1 duża, 6 obrotowych, 16 małych)
POMPA DO HYDROMASAZU
1 POMPA 2.5 HP 
 
PANEL KONTROLNYPANEL Z WYSWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECKO
ATRAKCJE WODNEBRAK
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODYLAMPA UV, OZONATOR
POMPA CYRKULACYJNAPOMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA
FILTR4 FILTRY KARTUSZOWE
OŚWIETLENIE20 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE - listwy LED
KONSTRUKCJARama ze stali nierdzewnej
GRZAŁKA4 KW
PORĘCZE4 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ

Przed podjęciem decyzji o zakupie koniecznie prosimy o kontakt z nami w celu przeprowadzeniu testu, bezpłatnego pomiaru i wizyty technika, by mieć pewność, że instalacja przebiegnie w sposób bezproblemowy i satysfakcjonujący dla Państwa!