Endless Pools swim spa E700 52
Endless Pools swim spa E700 52
Endless Pools swim spa E700 52
Endless Pools swim spa E700 52
Endless Pools swim spa E700 52
Endless Pools swim spa E700 52
Endless Pools swim spa E700 52
Endless Pools swim spa E700 52

Endless Pools swim spa E700 52"

Kod produktu: EP-E70052

finis


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu


Model E700 o wymiarach 518x226x147 cm.

Delektuj się luksusem i w pełni funkcjonalnym basenem w jednym urządzeniu. Pływaj, ćwicz i relaksuj się z rodziną i/lub przyjaciółmi. Piękne wzornictwo akrylowej wanny w połączeniu z fotelami z hydromasażem, opcjonalną bieżnią hydrauliczną oraz opatentowanym systemem przeciwprądu zamieni Twój dom w oazę relaksu i zabawy przez cały rok. 
Wanna dostarczana jest z kompletnie zmontowanym systemem hydraulicznym i może być ustawiona na praktycznie każdym stabilnym, równym podłożu. Urządzenie postawić można w ogrodzie zimowym, ale także w garażu lub umieścić je w nowo budowanym pomieszczeniu.  
Nasze wanny wyposażone są w system elektronicznego sterowania dysz i świateł, a przyciski są łatwo dostępne z każdego siedziska. Obsługa bieżni oraz przeciwprądu pływackiego odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania lub za pomocą urządzania zdalnego (tablet, telefon) przy użyciu opcjonalnego modułu FIT@HOME. Naciśnięciem jednego przycisku możemy zwiększyć prędkość z rekreacyjnego tempa „żabką” do nawet 1:14 na 100 m, co może okazać się wyzwaniem nawet dla osób z dobrą kondycją.

Opcje i akcesoria

BiFold pokrywa termiczna - zabezpiecza całkowicie przed dostępem do wody wewnątrz, chroni przed pyłem liśćmi i kamieniami. Ogranicza parowanie wody i izoluje zatrzymując ciepło. Dwudzielna z uchwytami do łatwego otwierania i zamykania.
Do pokrywy warto zastosować jeden z kilku systemów podnoszących, które znacznie ułatwiają otwieranie i zamykanie pokrywy. 

Wyświetlacz LED 7” - doskonałej jakości wyświetlacz LED pozwala na ustawienie indywidualnego tempa pływaka. Możliwe wyświetlanie czasu np. w minutach na 100 metrów.

Lustro podwodne - zaprojektowane dla profesjonalistów , pozwala na doskonalenie techniki (dla wanien bez bieżni podwodnej). 

Podwodny system nagłośnienia - składający się z 8 głośników wodoodpornych oraz subwoofera. Komunikacja za pomocą Bluetooth®.

System Fit@home - wszystkie wanny wyposażone w nowego typu płytkę sterującą EP3 mogą zostać wyposażone w dodatkowy moduł WiFi pozwalający na planowanie treningu za pomocą urządzeń mobilnych - bez użycia pilota (np. rozgrzewka 5 min. w tempie 1:35/100m, następnie 20 min. właściwy trening w tempie 1:20/100m i tzw. cool down 5 min. w tempie 1:30/100m)

Gecko intouch - dodatkowy moduł komunikacji z jednostką centralną Gecko pozwalający na zdalny monitoring i sterowanie urządzeniami w wannie - monitoring temperatury, ustawienia trybów filtracji, włączanie pomp i oświetlenia.  


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

MODEL E700 52" (132cm)
WYMIARY 518x226x147 cm
POJEMNOŚĆ WODY 7,48 m3
WAGA 1352 kg
KOLOR WANNY Alpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWY Dark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄD Endless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDU SILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻU 3 SIEDZISKA
DYSZE DO HYDROMASAŻU - 27 DUŻA DYSZA - 1 szt., DYSZA OBROTOWA - 2 szt., DYSZA KIERUNKOWA - 2 szt., DYSZE STANDARDOWE - 22 szt.
POMPA DO HYDROMASAZU 1 POMPA 2.5 HP (2 prędkości)
1 POMPA 5.2 HP 
PANEL KONTROLNY PANEL Z WYSWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECO
ATRAKCJE WODNE 2 WODOSPADY Z ILUMINACJĄ ŚWIETLNĄ
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODY LAMPA UV, OZONATOR
POMPA CYRKULACYJNA POMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA
FILTR 4 FILTRY KARTUSZOWE
OŚWIETLENIE 20 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE LED
KONSTRUKCJA Rama ze stali nierdzewnej
GRZAŁKA 4 KW
PORĘCZE 3 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ