ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58
ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58
ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58
ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58
ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58
ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58
ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58
ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58

ENDLESS POOLS SWIM SPA E700 58" + TREADMILL

Kod produktu: EP-E70058B

finis


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

NOWOŚĆ! Wanna SWIM SPA z unikatowym systemem przeciwprądu ENDLESS POOLS. Dodatkowo wanna posiada zintegrowana bieżnie hydrauliczną. Na chwile obecną najbardziej zaawansowana technologicznie wanna dostępna na rynku. Model E700 o wymiarach 518x226x147 cm.

Delektuj się luksusem i w pełni funkcjonalnym basenem w jednym urządzeniu. Pływaj, ćwicz i relaksuj się z rodziną i/lub przyjaciółmi. Piękne wzornictwo akrylowej wanny w połączeniu z fotelami z hydromasażem,opcjonalną bieżnią hydrauliczną oraz opatentowanym systemem przeciwprądu zamieniTwój dom w oazę relaksu i zabawy przez cały rok. 
Wanna dostarczana jest z kompletnie zmontowanym systemem hydraulicznym i może być ustawiona na praktycznie każdym stabilnym, równym podłożu. Urządzenie postawić można w ogrodzie zimowym, ale także w garażu lub umieścić je w nowo budowanym pomieszczeniu.  
Nasze wanny wyposażone są w system elektronicznego sterowania dysz i świateł, a przyciski są łatwo dostępne z każdego siedziska.Obsługa bieżni oraz przeciwprądu pływackiego odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania.Naciśnięciem jednego przycisku możemy zwiększyć prędkość z rekreacyjnego tempa „żabką” do 1:15 na 100 m, co może okazać się wyzwaniem nawet dla osób z dobrą kondycją

Opcje i akcesoria

BiFold POKRYWA TERMICZNA zabezpiecza całkowicie przed dostępem do wody wewnątrz, chroni przed pyłem liśćmi i kamieniami. Ogranicza parowanie wody i izoluje zatrzymując ciepło. Dwu dzielna z uchwytami do łatwego otwierania i zamykania.

WYŚWIETLACZ LED 7” doskonałej jakości wyświetlacz LED pozwala na ustawienie indywidualnego tempa pływaka. Możliwe wyświetlanie czasu w minutach:sekundach na 100 jardów lub minutach:sekundach na 100 metrów.

LUSTRO PODWODNE zaprojektowane dla profesjonalistów , pozwala na doskonalenie techniki (dla wanien bez bieżni podwodnej). 

Podwodny system nagłośnienia składający się z 8 głośników, subwoofer'a. Komunikacja za pomocą Bluetooth®.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

MODEL E70058" (147cm)
WYMIARY518x226x147 cm
POJEMNOŚĆ WODY7,95 m3
WAGA11579 kg
KOLOR WANNYAlpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWYDark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄDEndless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDUSILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻU3 SIEDZISKA
DYSZE DO HYDROMASAŻU - 27DUŻA DYSZA - 1 szt., DYSZA OBROTOWA - 2 szt., DYSZA KIERUNKOWA - 2 szt., DYSZE STANDARDOWE - 22 szt.
POMPA DO HYDROMASAZU1 POMPA 2.5 HP (2 prędkości)
1 POMPA 5.2 HP 
PANEL KONTROLNYPANEL Z WYSWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECO
ATRAKCJE WODNE2 WODOSPADY Z ILUMINACJĄ ŚWIETLNĄ
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODYLAMPA UV, OZONATOR
POMPA CYRKULACYJNAPOMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA
FILTR4 FILTRY KARTUSZOWE
OŚWIETLENIE20 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE LED
KONSTRUKCJASTALOWA OCYNKOWANA RAMA
GRZAŁKA4 KW
PORĘCZE3 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ