Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58
Endless Pools swim spa E700 58

Endless Pools swim spa E700 58" z bieżnią

Kod produktu: EP-E70058B

finis


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu


Model E700 o wymiarach 518x226x147 cm.
Wanna SWIM SPA z unikatowym systemem przeciwprądu ENDLESS POOLS. Dodatkowo wanna posiada zintegrowaną bieżnię hydrauliczną. 
Delektuj się luksusem i w pełni funkcjonalnym basenem w jednym urządzeniu. Pływaj, ćwicz i relaksuj się z rodziną i/lub przyjaciółmi. Piękne wzornictwo akrylowej wanny w połączeniu z fotelami z hydromasażem, bieżnią hydrauliczną oraz opatentowanym systemem przeciwprądu zamieni Twój dom w oazę relaksu i zabawy przez cały rok. 
Wanna dostarczana jest z kompletnie zmontowanym systemem hydraulicznym i może być ustawiona na praktycznie każdym stabilnym, równym podłożu. Urządzenie postawić można w ogrodzie zimowym, ale także w garażu lub umieścić je w nowo budowanym pomieszczeniu.  
Nasze wanny wyposażone są w system elektronicznego sterowania dysz i świateł, a przyciski są łatwo dostępne z każdego siedziska. Obsługa bieżni oraz przeciwprądu pływackiego odbywa się przy pomocy pilota zdalnego sterowania. Naciśnięciem jednego przycisku możemy zwiększyć prędkość z rekreacyjnego tempa „żabką” do 1:15 na 100 m, co może okazać się wyzwaniem nawet dla osób z dobrą kondycją.

Opcje i akcesoria

BiFold pokrywa termiczna - zabezpiecza całkowicie przed dostępem do wody wewnątrz, chroni przed pyłem liśćmi i kamieniami. Ogranicza parowanie wody i izoluje zatrzymując ciepło. Dwudzielna z uchwytami do łatwego otwierania i zamykania.
Do pokrywy warto zastosować jeden z kilku systemów podnoszących, które znacznie ułatwiają otwieranie i zamykanie pokrywy. 

Wyświetlacz LED 7” - doskonałej jakości wyświetlacz LED pozwala na ustawienie indywidualnego tempa pływaka. Możliwe wyświetlanie czasu np. w minutach na 100 metrów.

Podwodny system nagłośnienia - składający się z 8 głośników wodoodpornych oraz subwoofera. Komunikacja za pomocą Bluetooth®.

System Fit@home - wszystkie wanny wyposażone w nowego typu płytkę sterującą EP3 mogą zostać wyposażone w dodatkowy moduł WiFi pozwalający na planowanie treningu za pomocą urządzeń mobilnych - bez użycia pilota (np. rozgrzewka 5 min. w tempie 1:35/100m, następnie 20 min. właściwy trening w tempie 1:20/100m i tzw. cool down 5 min. w tempie 1:30/100m)

Gecko intouch - dodatkowy moduł komunikacji z jednostką centralną Gecko pozwalający na zdalny monitoring i sterowanie urządzeniami w wannie - monitoring temperatury, ustawienia trybów filtracji, włączanie pomp i oświetlenia.  .SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

MODEL E70058" (147cm)
WYMIARY518x226x147 cm
POJEMNOŚĆ WODY7,95 m3
WAGA 1450 kg
KOLOR WANNYAlpine White lub Ice Gray 
KOLOR OBUDOWYDark Mocha lub Gray Oak 
PRZECIWPRĄDEndless Pools® Swim Machine 
MOC PRZECIWPRĄDUSILNIK OLEJOWY HYDRAULICZNY 5HP
SIEDZISKA DO HYDROMASAŻU3 SIEDZISKA
DYSZE DO HYDROMASAŻU - 27DUŻA DYSZA - 1 szt., DYSZA OBROTOWA - 2 szt., DYSZA KIERUNKOWA - 2 szt., DYSZE STANDARDOWE - 22 szt.
POMPA DO HYDROMASAZU1 POMPA 2.5 HP (2 prędkości)
1 POMPA 5.2 HP 
PANEL KONTROLNYPANEL Z WYSWIETLACZEM LCD, SYSTEM STEROWANIA GECO
ATRAKCJE WODNE2 WODOSPADY Z ILUMINACJĄ ŚWIETLNĄ
SYSTEM DEZYNFEKCJI WODYLAMPA UV, OZONATOR
POMPA CYRKULACYJNAPOMPA WYSOKIEGO CIŚNIENIA
FILTR4 FILTRY KARTUSZOWE
OŚWIETLENIE20 punktów świetlnych LED MULTIKOLOR, 1 LAMPA 5", OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE - listwa LED
KONSTRUKCJARama ze stali nierdzewnej
GRZAŁKA4 KW
PORĘCZE3 PORĘCZE ZE STALI NIERDZEWNEJ POLEROWANEJ

Przed podjęciem decyzji o zakupie koniecznie prosimy o kontakt z nami w celu przeprowadzeniu testu, bezpłatnego pomiaru i wizyty technika, by mieć pewność, że instalacja przebiegnie w sposób bezproblemowy i satysfakcjonujący dla Państwa!