FINIS PŁETWY EDGE
FINIS PŁETWY EDGE
FINIS PŁETWY EDGE
FINIS PŁETWY EDGE
FINIS PŁETWY EDGE
FINIS PŁETWY EDGE
FINIS PŁETWY EDGE
FINIS PŁETWY EDGE

FINIS PŁETWY EDGE

Kod produktu: CSSF-235050

-20% 230 zł

184,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Brak towaru w magazynie

Przy zamówieniach powyżej 250 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Płetwy przeznaczone do intensywnego treningu pływackiego. Specjalnie opracowany kąt nachylenia płetwy sprawia, że pływak ma poczucie przedłużenia stopy, dzięki czemu produkt świetnie sprawdza się przy dużych prędkościach. 

KOMFORT
Wiele lat doświadczeń spowodowało, że firma Finis zaprojektowała kształt płetwy idealnie przylegający do stopy przez co unikniemy nieprzyjemnych obtarć. Otwarte palce i pięty dają trenującemu większy zakres ruchu i wygodę.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE
  • Smart Fin - odpowiednio wycięte otwory wraz z opatentowanym kątem nachylenia pióra pozwalają pływakowi zachować naturalny cykl kopnięć i uzyskiwać natychmiastowe przyśpieszenie.
  • Płetwy posiadają wzmocnione brzegi i większą powierzchnię co wpływa na ich prawidłowe ułożenie przy większych prędkościach.
  • Zaprojektowane tak, by chwytać wodę przy wykopach w górę co powoduje wzmacnianie u zawodnika tylnych grup mięśniowych uda oraz mięśnie pośladkowe.