FINIS RURKA CZOŁOWA SWIMMERS SNORKEL PINK
FINIS RURKA CZOŁOWA SWIMMERS SNORKEL PINK
FINIS RURKA CZOŁOWA SWIMMERS SNORKEL PINK
FINIS RURKA CZOŁOWA SWIMMERS SNORKEL PINK

FINIS RURKA CZOŁOWA SWIMMERS SNORKEL PINK

Kod produktu: TR-229

-20% 195 zł

156,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 156,00

Wybierz kolor:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Rurka czołowa do trenowania techniki . Pozwala skupić się na pracy ramion i nóg , dzięki czemu nie musimy skupiać się na braniu oddechu. Pomaga w osiągnięciu optymalnej pozycji ciała w wodzie oraz pełnego zakresu ruchu co jest podstawowym aspektem techniki.

Pozwoli przejść Tobie z poziomu podstawowego do mistrza :)

Finis Snorkel Pink kładzie największy nacisk na prawidłowe położenie ciała , ponieważ została zaprojektowana tak aby pływak podczas treningu odprężył się i skupił się na prawidłowym ułożeniu ciała w poziomie. Pełna koncentracja na kształtowaniu techniki w wodzie!!!

Posiada uchwyt i regulowany pasek na głowie , pasujący do każdej wielkości głowy, może być używany z czepkiem i okularkami.

Produkt wysokiej jakości , o eliptycznym kształcie. Możliwość czyszczenia zaworu. Elastyczny ustnik.AMBASADOR MARKI FINIS
KLAUDIA NAZIĘBŁO"Używam jej przy dłuższych dystansach kraulowych podczas treningów tlenowych. Mogę w pełni skupić się na technice bez konieczności brania ciągle oddechu. W połączeniu z FINIS SNORKEL CARDIO CAP zwiększa się nakład pracy płuc po przez ograniczenie przepływu powietrza. (Efekty odczuwam podczas nawrotów)."