rurka czołowa do pływania finis
pływacka rurka czołowa finis
rurka czołowa do pływania finis
pływacka rurka czołowa finis

FINIS RURKA CZOŁOWA SWIMMERS SNORKEL

Kod produktu: TR-095

109,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rodzaj:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Rurka czołowa marki Finis do trenowania techniki , pozwalająca skupić się na pracy ramion i nóg , dzięki czemu nie musimy skupiać się na braniu oddechu. Pomaga w osiągnięciu optymalnej pozycji ciała w wodzie oraz pełnego zakresu ruchu co jest podstawowym aspektem techniki.

Pozwoli przejść Tobie z poziomu podstawowego do mistrza :)

Finis rurka czołowa Snorkel kładzie największy nacisk na prawidłowe położenie ciała , ponieważ została zaprojektowana tak aby pływak podczas treningu odprężył się i skupił się na prawidłowym ułożeniu ciała w poziomie. Pełna koncentracja na kształtowaniu techniki w wodzie!!!

Posiada uchwyt i regulowany pasek na głowie, pasujący do każdej wielkości głowy , może być używany z czepkiem i okularkami.

Produkt o wysokiej jakości , o eliptycznym kształcie. Możliwość czyszczenia zaworu. Elastyczny ustnik.

Dostępny w dwóch rozmiarach:
  • JUNIOR (do 12 lat)
  • SENIOR (powyżej 12 lat)

Kolor: Żółty


  AMBASADOR MARKI FINIS
PAWEŁ WERNER
 
"Przyrząd, który stał się bardzo ważnym elementem mojego treningu. Umożliwia mi on ułożenie sie w idealnej pozycji na wodzie, prace nad stabilizacja sylwetki w wodzie oraz przyczynia sie do rozwijania zdolości tlenowych poprzez prace z utrudnionym oddychaniem (bardzo dobrym dodatkiem jest Finis Snorkel Cardio Cap)"