FINIS VAPOR JAMMER CZERWONY
FINIS VAPOR JAMMER CZERWONY

FINIS VAPOR JAMMER CZERWONY

Kod produktu: BR-10229

finis

500,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Wybierz kolor:
rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Vapor to strój wykonany z tkaniny nie wchłaniającej wody, pozwala uzyskać optymalną szybkość pływania. Konstrukcja stroju redukuje drgania mięśni i utrzymuje stabilność kręgosłupa poprzez ucisk w odpowiednich częściach ciała. Technologia płaskich zgrzewanych szwów zmniejsza opór w wodzie i zapewnia idealne dopasowanie. Silikonowe taśmy na zakończeniach idealnie przylegają do ciała gwarantując całkowitą wodoszczelność.

KOSTIUM ZATWIERDONY PRZEZ FINA

Technologia hydrorefleksyjna - strój o strukturze sprężonych włókien, które odpychają cząsteczki wody i pozwalają na osiągnięcie wyższej prędkości w wodzie.

Konstrukcja paneli - zaprojektowane tak by zapewnić odpowiednią kompresję, zwiększyć wydolność tlenową i stabilność ciała, a jednocześnie zredukować drgania mięśni.

Zgrzewane szwy - gładka powierzchnia szwów znacząco zmniejsza opór w wodzie. Dodatkowe silikonowe taśmy zapewniają im wodoszczelność.

Dopasowany krój - wzmocniona konstrukcja i płaskie szwy gwarantują idealny docisk i dopasowanie.

Skład: Nylon 65%, Elastan 35%

Karta produktu


Tabela rozmiarów