FINIS VAPOR KNEESKIN CZERWONY
FINIS VAPOR KNEESKIN CZERWONY
FINIS VAPOR KNEESKIN CZERWONY
FINIS VAPOR KNEESKIN CZERWONY

FINIS VAPOR KNEESKIN CZERWONY

Kod produktu: CO-10225

finis

650,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Wybierz kolor:
rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Strój startowy Vapor wykonany jest z tkaniny nie wchłaniającej wody, pozwala uzyskać optymalną szybkość pływania. Konstrukcja strojuredukuje drgania mięśni i utrzymuje stabilność kręgosłupa poprzez ucisk w odpowiednich częściach ciała. Technologia płaskich zgrzewanych szwów zmniejsza opór w wodzie i zapewnia idealne dopasowanie. Silikonowe taśmy na zakończeniach idealnie przylegają do ciała gwarantując całkowitą wodoszczelność. Strój zaprojektowany w Kaliforni w Finis Stroke Lab.

KOSTIUM ZATWIERDZONY PRZEZ FINA

ZALETY:

Technologia hydrofleksyjna - strój posiada strukturę sprężonych włókien, które odpychają cząsteczki wody i pozwalają na osiągnięcie wyższej prędkości w wodzie.

Konstrukcja paneli - zapewnia odpowiednią kompresję, zwiększa wydolność tlenową i stabilność ciała, a jednocześnie redukuje drgania mięśni.

Technologia zgrzewanych szwów - gładka powierzchnia szwów znacząco zmniejsza opór w wodzie.

Wodoszczelne krawędzie - silikonowe taśmy na zakończeniach stroju zapewniają wodoszczelność.

Skład: Nylon 65%, elastan 35%

UWAGA!

W wyborze stroju startowego najważniejszymi rozmiarami są obwód bioder, który należy zmierzyć na wysokości pośladków w najszerszym miejscu oraz obwód klatki piersiowej. To one decydują o dopasowaniu.Wzrost jest dopiero trzecim czynnikiem, którym powinniśmy się kierować.

Karta produktu

Tabela rozmiarów