FOLIA BĄBELKOWA DO PRZYKRYCIA BASENU
FOLIA BĄBELKOWA DO PRZYKRYCIA BASENU
FOLIA BĄBELKOWA DO PRZYKRYCIA BASENU
FOLIA BĄBELKOWA DO PRZYKRYCIA BASENU

FOLIA BĄBELKOWA DO PRZYKRYCIA BASENU

Kod produktu: SPA-SBTPJR

28,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

PODANA CENA DOTYCZY 1 METRA KWADRATOWEGO FOLII!

Wysokiej klasy folia bąbelkowa w kolorze jasno niebieskim która idealnie "otuli" Twój basen. Wykonana z podwójnego polietylenu idealnie ochroni twój basen przed utratą ciepła oraz dodatkowo poprzez skupianie promieni słonecznych nagrzeje wodę w basenie.

Podstawowym zadaniem foli bąbelkowej jest ochrona basenu przed stratami ciepła oraz dzięki zastosowaniu bąbelków powietrza pomoc w nagrzaniu wody w basenie dzięki czemu kąpiel będzie bardziej komfortowa. Oprócz tego folia bąbelkowa pozwala wyeliminować dostanie się zanieczyszczeń oraz stanowi barierę dla parowania wody. Około 70% strat energii cieplej powodowane jest parowaniem, dzięki zastosowaniu folii bąbelkowej jesteśmy w stanie zmniejszyć stratę energii cieplnej o prawie 90%.

Folia dostępna w 3 szerokościach cztery, pięć i sześć metrów, sprzedawana na metry kwadratowe. Folia kompatybilna z każdym rodzajem zwijarek basenowych. 

UWAGA!!!
Ze względu na specyfikę materiału (w formie folii bąbelkowej-solarycznej) przycinanego na długość po konsultacji z klientem folia nie podlega zwrotowi.

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻSZEGO PRODUKTU,OPŁATA TRANSPORTOWA BĘDZIE USTALANA INDYWIDUALNIE.W TYM CELU SKONTAKTUJEMY SIĘ Z PAŃSTWEM TELEFONICZNIE LUB W FORMIE EMAIL.

Istnieje możliwość wysłania próbki materiału do indywidualnego odbiorcy w celu jego sprawdzenia.