Funkita kostium Bento Box Girl
Funkita kostium Bento Box Girl
Funkita kostium Bento Box Girl
Funkita kostium Bento Box Girl
Funkita kostium Bento Box Girl
Funkita kostium Bento Box Girl

Funkita kostium Bento Box Girl

Kod produktu: JRW-G02663

finis

149,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Funkita kostium treningowy Bento Box Girl


Kostium pływacki FUNKITA Bento Box Girl, to idealny wybór dla dziewczynek trenujących pływanie wyczynowo oraz tych które lubią spędzać czas w basenie rekreacyjnie. 
W stroju pływackim Bento box dla zwiększenia wygody pływania zastosowano bardzo wygodny ale i niezwykle elastyczny materiał, dzięki czemu doskonale leży na pływaczce. Wykonano go, ze sprawdzonej już technologii C-Infinity, która przez długi czas utrzymuje intensywność kolorów oraz chroni strój przed działaniem chloru. W stroju zastosowano bardzo cienkie ramiączka, co w klasycznym wyciętym kroju, nadaje wysoki komfort i bezpieczeństwo pływania. Tylna część stroju została zakryta bardziej niż w przypadku strojów Single Strap. 

Zalety stroju Funkita Bento Box Girl

  • nowoczesny design: odważne i kolorowe wzory strojów pływackich Funkita sprawia, że są chętnie wybierane przez młodych pływaków. 
  • Krój Diamond Back - tylna część stroju bardziej zabudowana niż stroje Single Strap
  • materiał C-Infinity: zastosowana technologia zapewnia, że kostium na basenie zachowa swój intensywny kolor przez długi czas, jednocześnie będąc przyjemnym w dotyku i świetnie dopasowanym
  • 100% Poliester 

Tabela rozmiarów