Funkita kostium Leather Skin
Funkita kostium Leather Skin
Funkita kostium Leather Skin
Funkita kostium Leather Skin
Funkita kostium Leather Skin
Funkita kostium Leather Skin

Funkita kostium Leather Skin

Kod produktu: CO-L02665

finis

169,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Funkita kostium treningowy Leather Skin edition


Kostium pływacki FUNKITA Leather Skin, to idealny wybór dla osób trenujących pływanie wyczynowo oraz tych którzy spędzają czas w basenie rekreacyjnie. Strój pochodzi ze specjalnej edycji FUNKITA, charakteryzującej się połączeniu czarnego stroju z miedzianymi nićmi oplatającymi cały strój. 
W stroju pływackim Leather Skin dla zwiększenia wygody pływania zastosowano bardzo wygodny ale i niezwykle elastyczny materiał, dzięki czemu doskonale leży na pływaczce. Wykonano go, ze sprawdzonej już technologii C-Infinity, która przez długi czas utrzymuje intensywność kolorów oraz chroni strój przed działaniem chloru. W stroju zastosowano bardzo cienkie ramiączka, co w klasycznym wyciętym kroju, nadaje wysoki komfort i bezpieczeństwo pływania.

Zalety stroju Funkita Leather Skin:

  • nowoczesny design: odważne i kolorowe wzory strojów pływackich Funkita sprawia, że są chętnie wybierane przez młodych pływaków. 
  • materiał C-Infinity: zastosowana technologia zapewnia, że kostium na basenie zachowa swój intensywny kolor przez długi czas, jednocześnie będąc przyjemnym w dotyku i świetnie dopasowanym
  • 100% Poliester 

Tabela rozmiarów