FUNKITA KOSTIUM MISS FRECKLE
FUNKITA KOSTIUM MISS FRECKLE
FUNKITA KOSTIUM MISS FRECKLE
FUNKITA KOSTIUM MISS FRECKLE

FUNKITA KOSTIUM MISS FRECKLE

Kod produktu: CO-L01645

Brak towaru w magazynie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Kostium treningowy Funkita Miss Freckle to efektowny strój z hipnotyzującym wzorem. W stroju pływackim Miss Freckle dla zwiększenia wygody pływania zastosowano cienkie ramiączka oraz klasyczny krój od Funkity, czyli Diamond Back. Ten jednoczęściowy kostium jest nie tylko bardzo wygodny ale i niezwykle elastyczny, dzięki czemu doskonale leży na pływaczce. Wykonano go z materiału C-Infinity, który przez długi czas utrzymuje intensywność kolorów oraz chroni strój przed działaniem chloru. 

Zalety:
  • nowoczesny design: odważne i kolorowe wzory strojów pływackich Funkity sprawia, że są chętnie wybierane przez młode pływaczki. 

  • materiał C-Infinity: zastosowana technologia zapewnia, że kostium na basenie zachowa swój intensywny kolor przez długi czas, jednocześnie będąc przyjemnym w dotyku i świetnie dopasowanym

Tabela rozmiarów