FUNKITA KOSTIUM PINK ARMY
FUNKITA KOSTIUM PINK ARMY
FUNKITA KOSTIUM PINK ARMY
FUNKITA KOSTIUM PINK ARMY

FUNKITA KOSTIUM PINK ARMY

Kod produktu: CO-1016

finis

99,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

PINK ARMY to jednoczęściowy strój kąpielowy łączący przyjemny dla oka design i wygodny krój. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dziewczyn spędzających wiele godzin na basenie, jak i dla tych, które pływają rekreacyjnie.

Górna część kostiumu jest wykończona lamówką, która przechodzi w cienkie ramiączka. Tworzą one na plecach wzór w kształcie litery V, maksymalnie odkrywając łopatki. Fason posiada dość wysoki dekolt oraz odkrywa plecy zapewniając wygodę w ruchach i komfort podczas pływania. W kroju tym nie ma bardzo wysokiego wycięcia przy biodrach.

Wysoka elastyczność materiału oraz duża chloroodporność gwarantuje, że będzie on idealnie leżał na pływaczce zachowując swoją pierwotną kolorystykę nawet po długotrwałym użytkowaniu.


ZALETY:


Nowoczesny design i wygoda - oryginalny wzór sprawiają, że strój jest chętnie wybierany przez młode pływaczki. Dzięki wygodnemu fasonowi i dużej elastyczności kostium gwarantuje niezwykły komfort użytkowania.


Trwałość - materiał C-Infinity, z którego wykonany jest kostium jest niezwykle chloroodporny, dzięki czemu bardzo długo zachowuje swój oryginalny kolor i nie traci swojego kształtu nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Tabela rozmiarów