FUNKITA KOSTIUM SUGAR SMASH
FUNKITA KOSTIUM SUGAR SMASH
FUNKITA KOSTIUM SUGAR SMASH
FUNKITA KOSTIUM SUGAR SMASH
FUNKITA KOSTIUM SUGAR SMASH
FUNKITA KOSTIUM SUGAR SMASH

FUNKITA KOSTIUM SUGAR SMASH

Kod produktu: CO-1018

finis

116,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

SUGAR SMASH to jednoczęściowy strój kąpielowy będący połączeniem nowoczesnego designu i wygodnego fasonu. Jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla dziewczyn spędzających wiele godzin na basenie, jak i dla tych, które pływają rekreacyjnie.

Górna część kostiumu jest wykończona lamówką, która przechodzi w cienkie ramiączka. Tworzą one na plecach wzór w kształcie litery V, maksymalnie odkrywając łopatki. Fason posiada dość wysoki dekolt oraz odkrywa plecy zapewniając wygodę w ruchach i komfort podczas pływania. W kroju tym nie ma bardzo wysokiego wycięcia przy biodrach.

Materiał, z którego uszyto kostium jest elastyczny i chloroodporny. Gwarantuje to, że będzie on idealnie leżał na pływaczce zachowując swoją pierwotną kolorystykę nawet po długotrwałym użytkowaniu.


ZALETY:


Nowoczesny design i wygoda - oryginalny wzór sprawiają, że strój jest chętnie wybierany przez młode pływaczki. Dzięki wygodnemu fasonowi i dużej elastyczności kostium gwarantuje niezwykły komfort użytkowania.


Trwałość - materiał C-Infinity, z którego wykonany jest kostium jest niezwykle chloroodporny, dzięki czemu bardzo długo zachowuje swój oryginalny kolor i nie traci swojego kształtu nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Tabela rozmiarów