Funkita Ruby Fleet
Funkita Ruby Fleet
Funkita Ruby Fleet
Funkita Ruby Fleet
Funkita Ruby Fleet
Funkita Ruby Fleet

Funkita Ruby Fleet

Kod produktu: CO-L71165

229,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Funkita kostium treningowy Ruby Fleet


Kostium pływacki FUNKITA Ruby Fleet ma cienkie ramiączka i minimalne szwy, aby zapewnić większą swobodę ruchów. Większe wycięcie wydłuża nogi, sprawia że sylwetka staje się bardziej smukła. W stroju pływackim Ruby Fleet dla zwiększenia wygody pływania zastosowano bardzo wygodny ale i niezwykle elastyczny materiał, dzięki czemu doskonale leży na pływaczce. Wykonano go, ze sprawdzonej już włoskiej technologii C-Infinity, która przez długi czas utrzymuje intensywność kolorów oraz chroni strój przed działaniem chloru. W przedniej części stroju zastosowano dodatkową podszewkę, która zwiększa komfort pływania oraz zapewnia trwałość.

Zalety stroju Funkita Ruby Fleet:

  • nowoczesny design: odważne i kolorowe wzory strojów pływackich Funkita sprawia, że są chętnie wybierane przez młodych pływaków. 
  • materiał C-Infinity: zastosowana technologia zapewnia, że kostium na basenie zachowa swój intensywny kolor przez długi czas, jednocześnie będąc przyjemnym w dotyku i świetnie dopasowanym
  • 100% Poliester 

Tabela rozmiarów