GÓRA DO WSPINACZKI GONGE
GÓRA DO WSPINACZKI GONGE
GÓRA DO WSPINACZKI GONGE
GÓRA DO WSPINACZKI GONGE
GÓRA DO WSPINACZKI GONGE
GÓRA DO WSPINACZKI GONGE

GÓRA DO WSPINACZKI GONGE

Kod produktu: GNG-2122

finis

229,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Trener równowagi Gonge góra do wspinaczki


Góra do wspinaczki
o wysokości 32 cm przeznaczona dla dzieci została tak zaprojektowana, aby zachęcić je do wspinaczki i zabawy. Podstawa góry stopniowo zmniejsza się, ostatni szczebel ma bardzo małą powierzchnię, przez co wejście i utrzymanie się na szczycie góry może być dla dziecka nie lada wyzwaniem.

Zalecana dla dzieci z zaburzeniami równowagi, zmysłu kinestetycznego, koordynacji ruchowej, wskazana w przypadku nadmiernej lękliwości i obawy przed wysokością. Góra jest bezpieczna dla dziecka – wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, zabezpieczona od dołu warstwą antypoślizgowej gumy. Przyjemny fioletowy kolor i obłe kształty motywują dziecko do aktywnej zabawy.

Zastosowanie zabawki sensorycznej Gonge góra do wspinaczki

Góra doskonale spisuje się w warunkach domowych, szkołach, przedszkolach czy świetlicach. Może stanowić cześć toru przeszkód, może zostać użyta do terapii grupowej lub indywidualnej. Łatwo jest również zdiagnozować deficyty i lęki dziecka obserwując jego reakcję na zabawkę, a także aktywność na niej.

Maksymalne obciążenie: 100 kg