Generator przeciwprądu Endless Pools Fastlane
Generator przeciwprądu Endless Pools Fastlane
Generator przeciwprądu Endless Pools Fastlane
Generator przeciwprądu Endless Pools Fastlane
Generator przeciwprądu Endless Pools Fastlane
Generator przeciwprądu Endless Pools Fastlane

Generator przeciwprądu Endless Pools Fastlane

Kod produktu: EP-FAST

finis


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

KLIKNIJ TUTAJ ABY OBEJRZEĆ KARTĘ KATALOGOWA Z WYTYCZNYMI INSTALACJI

Maszyna pływacka FASTLANE z pewnością zamieni każdy standardowy ogródek z basenem w centrum aktywnego wypoczynku dla całej rodziny.
Nie ma lepszego relaksu niż skok do basenu w zaciszu Twojego ogródka. Jednak jeśli chcesz popływać, tradycyjny basen okazuje się często po prostu zbyt krótki. Pięć cykli – ściana, pięć cykli – ściana… i tak dalej… szybko można się zniechęcić. Nawet basen 10-metrowy nie wystarcza, by „wejść na odpowiednie obroty”.

Dlaczego Fastlane jest lepszy niż jakikolwiek dostępny przeciwprąd do basenu? Ponieważ w przeciwieństwie do innych produktów nie tłoczy powietrza, a jedynie szeroki, równomierny strumień wody. Porównania użytkowników jasno pokazują, że konkurencyjne rozwiązania do integracji w basenie są namiastką mocy naszego generatora i nadają się co najwyżej do masażu. Brak w nich też precyzyjnej regulacji oporu. Najlepiej obrazuje to poniższy film:


Stworzyliśmy przeciwprąd FASTLANE z myślą o tych, którzy już mają basen lub tych, którzy z racji estetycznych upodobań preferują basen o tradycyjnej bryle, jednak poważnie podchodzą do tematu „jakości” pływania.

Oferujemy dwa modele dostosowane do dosłownie każdego rodzaju basenu. 

  • Model DECK MOUNT przeznaczony jest do instalacji w istniejących basenach i zawieszany jest na ścianie. 

  • Model WALL MOUNT natomiast montuje się w ścianie basenu tak, że węże i podłączenia nie są widoczne, ponieważ kryją się w przepustach zintegrowanych z niecką.
Istnieje możliwość zamówienia przepustów i mocowań systemowych oraz przewodów olejowych na etapie budowy niecki i późniejszej instalacji samego generatora.

Którykolwiek model wybierzesz, będziesz mógł cieszyć się niezrównaną jakością przeciwprądu, który zawsze jest równomierny, płynny i regulowany za pomocą poręcznego pilota zdalnego sterowania. Informacji na temat aktualnego tempa dostarczy wyświetlacz LED, a tempo maksymalne sięga 1:14 min w przeliczeniu na 100 m.

Maszyna pływacka FASTLANE z pewnością zamieni każdy standardowy basen w centrum aktywnego wypoczynku dla całej rodziny. Możesz pływać w wygodnym dla siebie tempie, jak w rzece relaksuj się, baw i trenuj w basenie z prawdopodobnie najlepszym generatorem przeciwprądu na świecie!

SPECYFIKACJA:

• Konstrukcja: formowany termicznie akryl i stal nierdzewna
• Kratka wylotowa: 53x40cm, odporna na wstrząsy, wykonana z trwałego tworzywa ABS
• Wodoodporny, bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania
• 52 predefiniowane prędkości
• Jednostka hydrauliczna o mocy 5 KM 
• Opcjonalny wyświetlacz LED
• Zgodny z certyfikacją CE, dostępny w wersji 1- lub 3-fazowej
• Dostarczany w zestawie z przewodami hydraulicznymi o długości 7,6 m (standard, możliwe długości do ok. 15 m)
• Zalecane minimalne wymiary niecki (szerokość x długość x głębokość): 3 x 5 x 1,3 m

Uwaga! Fastlane nie jest zalecany do basenów z systemem uzdatniania wody na bazie elektrolizy soli! W przypadku zastosowania rozwiązania w takim basenie wymagane jest uziemienie i specjalna anoda. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!