spirala sensoryczna z dzwonkami
spirala sensoryczna z dzwonkami
spirala sensoryczna z dzwonkami
spirala sensoryczna z dzwonkami
spirala sensoryczna z dzwonkami
spirala sensoryczna z dzwonkami

Gonge Spirala sensoryczna Body Bells

Kod produktu: GNG-2199

finis

109,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Zabawka sensoryczna Body Bells składa się z elementów wykonanych z trwałego plastiku zawierających dzwoneczki, które zostały połączone specjalną gumą. Atrakcyjna kolorystyka produktu przyciąga uwagę najmłodszych użytkowników, a jego specyficzna budowa sprawia, że umieszczenie zabawki na nogach czy ramionach jest niezwykle łatwe. Głównym celem zastosowania Body Bells w trakcie zajęć jest nauczenie dzieci wykonywania określonego ruchu bez  wydawania dźwięku przez dzwoneczki, co wymaga powolnego poruszania się oraz dużego skupienia nad kontrolą własnego ciała. 

Zabawka sensoryczna Body Bells dzięki swojej unikalnej budowie jest produktem, który w formie zabawowej pozwala stymulować zmysł propriocepcji oraz kształtować zdolność do skoncentrowania się. Może być także wykorzystywany na zajęciach rytmiki lub w trakcie różnego rodzaju zajęć muzycznych. Idealnie sprawdzi się nie tylko w placówce edukacyjnej czy rehabilitacyjnej, ale również w warunkach domowych.

Wymiary:
- długość 13 cm
- szerokość 11 cm
- wysokość 3,5 cm