piłka do ćwiczeń
piłka do ćwiczeń
piłka do ćwiczeń
piłka do ćwiczeń
piłka do ćwiczeń
piłka do ćwiczeń

Gymnic Piłka Multi Training

Kod produktu: LP-9740

49,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Piłka do ćwiczeń Multi Training to idealne narzędzie treningowe, przy pomocy którego możliwe jest wykonanie ćwiczeń obejmujących rożne grupy mięśniowe. Uniwersalna piłka do ćwiczeń pokryta jest materiałem gwarantującym pewny chwyt, waży 1 kg, a także odbija się od podłoża/ściany, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie jej zarówno w ćwiczeniach siłowych, jak i aktywnościach mających na celu podniesienie zdolności koordynacyjnych czy grach zespołowych. Wbudowany wentyl pozwala pompować piłkę przy pomocy pompki igłowej lub napełniać ją wodą, dzięki czemu możliwe jest zwiększenie wagi piłki (do 4 kg) i używanie jej jako piłki lekarskiej. Dodatkowo w zestawie dołączona jest ulotka z przykładowymi ćwiczeniami.
 
Uniwersalna piłka do ćwiczeń Multi Training to produkt, który można wykorzystać w różnego rodzaju aktywnościach fizycznych zarówno w warunkach domowych, jak i klubie fitness czy placówce rehabilitacyjnej.

Wymiary: Ø 23 cm