hantle do wody
hantle do wody
hantle do wody
hantle do wody
hantle do wody
hantle do wody

Hantle Nordic Aquahandles

Kod produktu: AQ-STNW

279,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Hantle Nordic Aquahandles to innowacyjny, opatentowany sprzęt do nordic walkingu w płytkiej wodzie, nordic joggingu w wodzie głębokiej oraz nordic aqua fitnessu w pozycji stojącej. Ergonomicznie uformowane uchwyty ze szlufkami stabilizującymi chwyt, poręczne wymiary oraz niska waga zapewniają maksymalny poziom komfortu w trakcie wykonywania ćwiczeń. Kształt hantli wydatnie poprawia efektywność ćwiczeń wydolnościowych i siłowych bez niepotrzebnego obciążania stawów. 

Co ważne - ruchy w wodzie nie wpływają na zmianę wyporności i utratę stabilnej pozycji w wodzie. Przesunięcie do przodu odbywa się ze zmniejszonym oporem, natomiast lejkowaty kształt podstawy generuje opór przy przesuwaniu do tyłu, który jest proporcjonalnie większy, im większa jest działająca siła. Trening skupiony jest głównie na optymalizacji metabolizmu oraz aktywizacji górnych partii ciała.