Hexagone Spot odkurzacz do basenów publicznych 25 m
Hexagone Spot odkurzacz do basenów publicznych 25 m
Hexagone Spot odkurzacz do basenów publicznych 25 m
Hexagone Spot odkurzacz do basenów publicznych 25 m

Hexagone Spot odkurzacz do basenów publicznych 25 m

Kod produktu: PECL-SPOT

finis

14 500,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Nowy robot firmy Hexagone jest przeznaczony do czyszczenie basenów publicznych, hotelowych oraz prywatnych do 25 metrów długości .Robot posiada wspaniałą czarną karbonową powłokę oraz poręczny pływający uchwyt.
 
Efektywna praca odkurzacza zapewniona jest przez system nawigacji o nazwie Aqua Positioning Technology (APT), który składa się z żyroskopu, kompasu i dwóch czujników podczerwieni, które definiują trajektorię i samokonfigurację do czyszczenia basenu. Dzięki algorytmowi najnowszej generacji robot SPOT zawsze wie, gdzie się znajduje w basenie i stale optymalizuje swój program, aby zapewnić równomierne czyszczenie basenu, dlatego system czyszczenia jest jednym z najlepszych na rynku.

Robot SPOT jest napędzany przez 2 silniki z przekładnią planetarną, co zapewnia mu niesamowitą trwałość. Silnik posiada układ chłodzenia zapewniający długotrwałą pracę cyklu. Szczotki PVA lub PVC sprawiają że odkurzacz może pracować na każdej powierzchni płytki, folia itp. Zanieczyszczenia są filtrowane przez dwa osobne worki filtracyjne. Robot posiada również 2 dodatkowe szczotki z miękkim włosiem z każdej strony, przeznaczone do czyszczenia narożników ścian i usuwania glonów.

Specyfikacja:

  • waga 9 kg
  • długość przewodu 30 metrów
  • wózek transportowy w zestawie
  • pilot zdalnego sterowania o zasięgu 30 m
  • funkcja czyszczenia podłogi i ścian
  • wskaźnik zapełnienia filtra
  • zasilacz impulsowy 110-220V / 24V, wyposażony w bezpiecznik 

Zakup na raty