INCREDIWEAR OPASKA NA KOLANO SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA KOLANO SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA KOLANO SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA KOLANO SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA KOLANO SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA KOLANO SZARA

INCREDIWEAR OPASKA NA KOLANO SZARA

Kod produktu: OK-G702

159,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

INFORMACJE O PRODUKCIE

Opaska na kolano to najpopularniejszy produkt Incrediwear, który zapewnia komfort i ulgę tysiącom aktywnych mężczyzn i kobiet.

Opaska na kolano Incrediwear jest rekomendowana przez lekarzy, profesjonalnych sportowców i trenerów, a także aktywne osoby na całym świecie. Opaska została wykonana z oddychającego materiału i jest dostępna w czterech rozmiarach, dzięki czemu będzie odpowiednia dla większości osób dorosłych. Podczas mierzenia należy zwrócić szczególną uwagę na tabelę rozmiarów.

Jeżeli zmierzona wartość jest bliższa 40,5 cm niż 42 cm, należy wybrać rozmiar L. Jeżeli zmierzona wartość wynosi dokładnie 42 cm, nadal należy wybrać rozmiar L, ponieważ rozmiar XL wynosi od 42 do 53,5 cm. Oznacza to, że rozmiar XL jest odpowiedni, jeżeli zmierzona wartość przekracza 42 cm. Dzięki temu opaska będzie wygodna i nie będzie się zsuwać.

TABELA ROZMIARÓW:

M - 30-35 cm
L - 35-41 cm
XL - 41-51 cm
XXL - 51-61 cm

Opaska na kolano Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała. Średnio wystarczy zaledwie 20 minut z Incrediwear, aby poczuć różnicę i ulgę.

Opaska na kolano poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny w przypadku: zapalenia stawów, zapalenia ścięgien, syndromu kolana biegacza, zapalenia kaletki, urazów więzadeł bocznych, urazów spowodowanych przetrenowaniem, zmęczenia stawów kolanowych, bólu stawów kolanowych, urazów w wyniku uderzenia, przemieszczeń, a także naderwania ścięgien/rozerwania łąkotek.

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na kolano Incrediwear równocześnie z opaską na łydkę, opaską na kostkę, skarpetkami poprawiającymi krążenie, nogawkami, taśmą elastyczną 12,7 cm oraz spodniami sportowymi.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaski na kolano Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na kolano Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Aby zapewnić wygodne użytkowanie, opaska jest wykonana z nylonu, poliestru, bawełny i spandexu. Opaska na kolano Incrediwear jest wykonana z oddychającego materiału, a ponadto jest dostępna w czterech rozmiarach i dwóch kolorach (czarnym i szarym).

SKŁAD
49% poliester (nasycony węglem), 25% nylon (nasycony germanem), 21% bawełna (nasycona germanem), 5% elastan (Lycra)

Opakowanie zawiera jedną opaskę na kolano.

Instrukcja użytkowania

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy lub leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.