INCREDIWEAR OPASKA NA ŁOKIEĆ SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA ŁOKIEĆ SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA ŁOKIEĆ SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA ŁOKIEĆ SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA ŁOKIEĆ SZARA
INCREDIWEAR OPASKA NA ŁOKIEĆ SZARA

INCREDIWEAR OPASKA NA ŁOKIEĆ SZARA

Kod produktu: OK-G701

-36% 165 zł

105,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

INFORMACJE O PRODUKCIE
Opaska na łokieć Incrediwear zawiera pierwiastki aktywne (węgiel i german), które poprawiają krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastki aktywne zawarte w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Opaska na łokieć poprawia krążenie, aby przyspieszyć regenerację, uśmierzyć ból oraz złagodzić stan zapalny w przypadku: zapalenia stawów, łokcia tenisisty/golfisty, urazów w wyniku uderzenia, naderwania ścięgien, urazów z powodu przetrenowania, skręcenia/uszkodzeń powysiłkowych, bólu stawów i sztywności.

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 25 - 35 cm
L - 35 - 51 cm

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na łokieć Incrediwear równocześnie z opaską na ramię, pasem barkowym, opaską na nadgarstek i taśmą elastyczną 5,1 cm.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaski na łokieć Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na łokieć Incrediwear zawiera węgiel i german, które poprawiają krążenie. Opaska jest wykonana z nylonu, poliestru, bawełny i spandexu, dzięki czemu jest wygodna i przepuszcza powietrze. Opaska na łokieć Incrediwear jest dostępna w dwóch rozmiarach i jednym kolorze (szarym).

SKŁAD
34% poliester (nasycony węglem), 32% nylon (nasycony germanem), 27% bawełna (nasycona germanem), 7% elastan (Lycra)

Opakowanie zawiera jedną opaskę na łokieć.

Instrukcja użytkowania

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy lub leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.