INCREDIWEAR OPASKA NA RĘKĘ CZARNA S/M
INCREDIWEAR OPASKA NA RĘKĘ CZARNA S/M
INCREDIWEAR OPASKA NA RĘKĘ CZARNA S/M
INCREDIWEAR OPASKA NA RĘKĘ CZARNA S/M
INCREDIWEAR OPASKA NA RĘKĘ CZARNA S/M
INCREDIWEAR OPASKA NA RĘKĘ CZARNA S/M

INCREDIWEAR OPASKA NA RĘKĘ CZARNA S/M

Kod produktu: OK-TS102

-34% 149 zł

99,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

INFORMACJE O PRODUKCIE
Opaska na rękę Incrediwear zawiera pierwiastek aktywny (węgiel), który poprawia krążenie. Lepsze ukrwienie i zwiększony dopływu tlenu do tkanek prowadzi do zmniejszenia stanu zapalnego, łagodzenia bólu i sztywności oraz przyspieszenia regeneracji. Pierwiastek aktywny zawarty w tkaninie Incrediwear to półprzewodniki, które zaczynają działać pod wpływem temperatury ciała.

Opaska na rękę może być stosowana w celu powrotu do zdrowia w następujących sytuacjach: zapalenia stawów, łokcia tenisisty/golfisty, zmęczenia mięśni, bólu stawów, naciągnięcia lub naderwania bicepsa lub tricepsa, a także sztywności.

TABELA ROZMIARÓW

S/M - 30 - 41 cm

UŻYWAJ RÓWNOCZEŚNIE Z
Możesz nosić opaskę na rękę Incrediwear równocześnie z taśmą elastyczną 5,1 cm, rękawiczkami poprawiającymi krążenie, opaską na nadgarstek lub opaską na łokieć.

JAK OSIĄGNĄĆ NAJLEPSZE REZULTATY
Skonsultuj się z lekarzem, fizjoterapeutą lub chirurgiem aby dowiedzieć się, jak możesz wykorzystać produkty Incrediwear. Jeżeli nie znają naszych produktów, poinformuj nas o tym. Z przyjemnością wyślemy im więcej informacji.

INSTRUKCJA PRANIA
Opaski na rękę Incrediwear są łatwe w czyszczeniu. Produkty Incrediwear można prać w zimnej wodzie (do 40⁰C) w pralce oraz suszyć w suszarkach bębnowych w niskiej temperaturze. Przed wypraniem w pralce produkty zawierające rzepy (pas lędźwiowy, pas barkowy, pas biodrowy i bandaże) należy umieścić w worku do prania. Po upraniu produkt należy pozostawić do wyschnięcia.

SPECYFIKACJA
Wyrób medyczny klasy I. Opaska na rękę Incrediwear zawiera węgiel, który poprawia krążenie. Opaska jest wykonana z nylonu, poliestru i spandexu, dzięki czemu jest wygodna i przepuszcza powietrze. Opaska na rękę Incrediwear jest dostępna w jednym rozmiarze i w dwóch kolorach (ciemny grafit i czerń).

SKŁAD
63% poliester (nasycony węglem), 27% nylon (nasycony germanem),10% elastan (Lycra)

Opakowanie zawiera jedną opaskę na rękę.

Instrukcja użytkowania

Wyrób medyczny Incrediwear nie może zastąpić diagnozy lub leczenia przez specjalistę, ani zapobiec wystąpieniu choroby bądź urazu.