KOSTIUM KĄPIELOWY ZOGGS ACID ROCK
KOSTIUM KĄPIELOWY ZOGGS ACID ROCK
KOSTIUM KĄPIELOWY ZOGGS ACID ROCK
KOSTIUM KĄPIELOWY ZOGGS ACID ROCK

KOSTIUM KĄPIELOWY ZOGGS ACID ROCK

Kod produktu: CO-105616

-50% 139 zł

69,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

Brak towaru w magazynie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

ACID ROCK to jednoczęściowy strój kąpielowy, który łączy w sobie ciekawy design i wygodę użytkowania. Model ten nadaje się zarówno do treningów, jak i rekreacyjnego pływania na basenie. Podwójne cienkie ramiączka przechodzą na plecach krzyżowo nadając mu ciekawy fason oraz dodatkowo wzmacniając ten model. Odkryte łopatki oraz plecy zapewniają niezwykłą swobodę ruchów. Dzięki dużej elastyczności kostium doskonale dopasowuje się do ciała idealnie leżąc na pływaczce.

ZALETY:

Ciekawy design i wygoda – w modelu wykorzystano oryginalny motyw, który wyróżni się na basenie oraz przyciągnie niejedno spojrzenie. Podwójne ramiączka krzyżując się na plecach, dobrze się prezentują zapewniając komfort pływania.

Wytrzymałość – kostium wykonany jest z szybkoschnącego materiału AQUALAST (100% poliester), który jest całkowicie odporny na chlor i promieniowanie UV. Gwarantuje to, że zachowa on swoją kolorystykę nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Tabela rozmiarów