puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe

Mammutico puzzle piankowe Mini 1000

Kod produktu: MAMM-1000

499,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Duży komplet Mammutico Mini 1000 przeznaczony jest dla większej grupy dzieci. Idealnie sprawdzi się na różnego rodzaju warsztatach i zajęciach tematycznych, jak i podczas swobodnej zabawy. Mammutico Mini można traktować jak płaskie puzzle lub klocki przestrzenne. Ze względu na ich nieoczywisty kształt, podczas zabawy powstają efektowne i bardzo oryginalne budowle.

Przy okazji swobodnej zabawy opiekun ma okazję świadomie wspomagać rozwój dziecka, szczególnie w jego sferze rejestrowania, przetwarzania i łączenia bodźców zmysłowych. Nasze klocki dają szansę na bezpieczne i różnorodne wsparcie rozwoju dziecka, wzbogacając jego doświadczenia zmysłowe, społeczne i intelektualne.

Szczegóły produktu
Klocki mają 1,6 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni.

Zestaw Mammutico Mini 1000 składa się z dziewięciu kompletów Mammutico Mini 115. Zawartość zestawu Mini 1000:
- wafle (małe 90 szt., średnie 18 szt., duże 9 szt.)
- duży wafel z wyciętym kołem - 9 szt.
- koło - 9 szt.
- kostki - 738 szt.
- makarony (długie 18 szt., średnie 54 szt. i krótkie 18 szt.)
- "grabie" (małe 18 szt., duże 18 szt. i podwójne 18 szt.)

W zestawie Mammutico Mini 1000 możesz wybrać dowolną liczbę kolorów, spośród czterech dostępnych: zielony, niebieski, żółty, zielony.

W trakcie składania zamówienia proszę w uwagach wpisać wybrany wariant kolorystyczny zestawu - w innym przypadku zostanie on wybrany losowo.

Komplet MINI 1000 zapakowany jest w duże kartonowe pudełko.

Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 3-go roku życia.

Piankowe puzzle na wiele okazji
Tworzywo, z którego wykonane są klocki Mammutico ma mnóstwo zalet! Po pierwsze nie chłonie wody, więc można się nim bawić zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Mammutico Mini idealnie sprawdzają się także podczas kąpieli! Gdy są wilgotne, można je ze sobą łączyć lub "przykleić" do ściany i na niej układać płaskorzeźbę. Miękka i lekka pianka sprawia, że waga każdego kompletu klocków jest naprawdę niewielka, dzięki czemu maluch sam może "dźwigać" swój bagaż w plecaku czy worku. Nasze piankowe klocki łatwo utrzymać w czystości, gdyż nie chłoną wody ani piasku i bardzo szybko wysychają.

Cechy charakterystyczne: