puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe

Mammutico puzzle piankowe Smart 200

Kod produktu: MAMM-200S

7 490,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Puzzle piankowe Mammutico Smart 200 to niezbędnik dla młodego marzyciela, który cały czas chodzi z głową w chmurach. Zamek? Gigantyczny robot? Statek? A może własna kraina wyobraźni? Wszystko jest możliwe! 

Zalety wielkich piankowych klocków
Dzięki swym dużym rozmiarom, klocki Mammutico angażują całe ciało, wspomagając ćwiczenia precyzji, zręczności, równowagi i siły. Przy pomocy tych klocków dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu. Zabawy mogą trwać bez końca, bo prostota form pozwala nadawać klockom dowolne funkcje i znaczenie. Dzięki zabawie wielkimi klockami dzieci instynktownie uczą się organizacji przestrzeni wokół siebie. Samodzielnie tworzą strategie działania i planują kolejne ruchy. Podczas budowy ważna jest nie tylko koncentracja na swoich działaniach, ale również umiejętność współpracy z pozostałymi dziećmi.Niewielka waga poszczególnych klocków w połączeniu z ich sporymi rozmiarami i łatwością tworzenia połączeń pozwala nawet dzieciom z zaburzeniami aparatu ruchu tworzyć konstrukcje zdające się przekraczać ich możliwości. Jest to dla nich doskonała forma ćwiczeń fizycznych napędzanych wewnętrzną motywacją, czyli chęcią zabawy. Dzięki wielkim klockom dzieci mogą ćwiczyć umiejętności chwytania, rozwijać poczucie równowagi, koordynacji pracy oczu i rąk, stwarzając na przykład specjalny tor przeszkód dla raczkowania, wspinania się i skakania.

Szczegóły produktu
Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni. Zestaw Smart 200 składa się z 208 elementów. 

Zawartość zestawu:
- 34 wafle w 7 różnych kształtach (największy to 75 cm x 75 cm)
- 71 makaronów w 7 różnych kształtach (najdłuższy ma 100 cm długości)
- 50 kostek o wymiarach 5cm x 5cm x 5 cm
- 45 klocków w 7 różnych kształtach

Do wyboru jeden z dostępnych wariantów kolorystycznych zestawu: żółty, biały, zielony, czerwony, niebieski, szary, czarny.Smart 200 zaspokoi kreatywne potrzeby grupy liczącej do 10 osób. Minimalna powierzchnia, na której dzieci mogą swobodnie bawić się tej wielkości zestawem, to 15 m2.
Produkt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

Cechy charakterystyczne produktu: