puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe

Mammutico puzzle piankowe Smart Box 47

Kod produktu: MAMM-47SB

899,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Puzzle piankowe Mammutico Smart Box 47 to zestaw zawierający nie jeden, a dwa boxy pełne piankowych klocków. W niebieskim sześcianie kryje się bowiem drugi - czarno-zielony! Ten zestaw może służyć nie tylko do twórczej lub odtwórczej zabawy konstrukcyjnej. Operowanie małymi kostkami i makaronami, które z lekkim oporem mieszczą się w kwadratowych otworach puzzli z pewnością wspomoże malucha w doskonaleniu małej motoryki. Smart Box 47 stanowi też pierwszy wybór wśród specjalistów integracji sensorycznej, którzy pracują z dziećmi indywidualnie.

Piankowe klocki na wiele okazji
Jeśli planujesz zorganizować kącik zabaw dla dzieci w poczekalni prywatnego gabinetu, u kosmetyczki, w kawiarni lub w większej przychodni - średni Box z serii Smart będzie idealnym wyborem. To mądra zabawka, która szybko angażuje dzieci do twórczej i kreatywnej zabawy. Klocki są duże, więc ich części nie będą się gubić, a tworzywo z łatwością można wyczyścić za pomocą zwykłej wody lub środków dezynfekcyjnych stosowanych w placówkach medycznych. Klocki Mammutico są wyprodukowane z bezpiecznej i miłej w dotyku pianki, która nie chłonie wody. Można się więc nimi bawić w pomieszczeniu, w ogrodzie, na wycieczce i podczas zabawy w wodzie. 

Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni. Zestaw Smart Box 47 składa się z elementów złożonych w zgrabny sześcian. Wielkość całego sześcianu wynosi około 35x35x35 cm, a waga to zaledwie 2,5 kg.

Zawartość zestawu:
- 4 duże niebieskie wafle z 4 otworami
- 2 duże niebieskie wafle z owalnymi otworami i wypełniającymi je, dzielonymi "jajkami"
- 6 mniejszych wafli w kolorze czarnym i zielonym
- 27 kostek z wytłoczonym logo w kształcie mamuta
- 3 makarony o długości około 15 cm
- 1 makaron o długości około 25 cmProdukt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

Cechy charakterystyczne produktu: