puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe
puzzle piankowe

Mammutico puzzle piankowe Smart Box 77

Kod produktu: MAMM-77SB

1 999,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Puzzle piankowe Mammutico Smart Box 77 to największy zestaw w tej linii. To nie jeden, nawet nie dwa, ale 3 boxy, które tworzą magiczne pudło wyobraźni! To taka skrzynka magika, kryjąca w sobie mnóstwo przedmiotów, które dopiero można wyczarować. A czarować można w nieskończoność! Taboret, rakieta, domek, robot, drzewo…, co tylko przyjdzie do głowy. Przy pomocy piankowych klocków Mammutico dzieci tworzą scenariusze według własnego pomysłu, a duże rozmiary sprawiają, że zmiany w aranżacji zachodzą szybko i są niezwykle efektowne. 

Kilkadziesiąt elementów należących do zestawu pozwala na kreatywną zabawę niewielkiej grupie dzieci. To mądra zabawka, która szybko angażuje dzieci do twórczej i kreatywnej zabawy, dlatego świetnie sprawdzi się, jako element kącików dla dzieci w gabinetach, przychodniach czy kawiarenkach. Klocki są duże, więc ich części nie będą się gubić, a tworzywo z łatwością można wyczyścić za pomocą zwykłej wody lub środków dezynfekcyjnych stosowanych w placówkach medycznych. Puzzle Mammutico™ są wyprodukowane z bezpiecznej i miłej w dotyku pianki, która nie chłonie wody. Można się więc nimi bawić w pomieszczeniu, w ogrodzie, na wycieczce i podczas zabawy w wodzie.

Klocki mają 5 cm grubości i można je składać zarówno na powierzchni płaskiej jak i w przestrzeni. Zestaw Smart Box 77 składa się z 81 elementów złożonych w zgrabny sześcian. Wielkość całego sześcianu wynosi około 44x44x44 cm, a waga to zaledwie 4,5 kg.

Zawartość zestawu:
- 4 bardzo duże, zielone i czarne wafle z 9 otworami
- 2 bardzo duże puzzle z kołami
- 4 duże niebieskie klocki z 4 otworami
- 2 duże niebieskie wafle z owalnymi otworami i wypełniającymi je, dzielonymi "jajkami"
- 6 mniejszych wafli w kolorze czarnym i zielonym
- 51 kostek z wytłoczonym logo w kształcie mamuta
- 3 makarony o długości około 15 cm
- 1 makaron o długości około 25 cmProdukt przeznaczony jest dla dzieci od 1-go roku życia.

Cechy charakterystyczne produktu: