OMEGA QUANTUM PRIMARY&SECONDARY
OMEGA QUANTUM PRIMARY&SECONDARY

OMEGA QUANTUM PRIMARY&SECONDARY

Kod produktu: OM-3480912


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 200 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Nowe urządzenie pomiarowe QUANTUM Aquatics jest inteligentnym urządzeniem z interfejsem wejścia/wyjścia oraz buforowaną pamięcią. Wszelkie dane wejściowe są rejestrowane osobno dla każdego portu i identyfikowane unikalnym kodem alfanumerycznym. Informacje z urządzenia QUANTUM są transmitowane poprzez port USB do zestawu komputerowego (stacjonarny lub laptop)  Duża ilość przechowywanych danych (np. numer wyścigu lub konkurencji, lista zawodników, rekordy, itp.) jest ograniczona  właściwie tylko pojemnością twardego dysku, natomiast wszystkie uzyskane rezultaty z poprzedniego wyścigu są  widoczne na monitorze np. dla kontroli pomiarów, przesyłania na tablicę wyników lub przedruku.  Obsługa oprogramowania do obsługi systemu jest łatwa zarówno dzięki obszernym plikom pomocy oraz interfejsowi przyjaznemu użytkownikowi z interaktywną grafiką i charakterystycznymi klawiszami funkcyjnymi. W stosunku do poprzedniej wersji oprogramowania  w QUANTUM zastosowano bardziej rozbudowaną opcję kontroli i diagnostyki całego systemu, co umożliwia pełną kontrolę prawidłowości działania poszczególnych elementów systemu.   System pomiarowy .QUANTUM może być właściwie stosowany na wszystkich poziomach współzawodnictwa, począwszy od szkolnych zawodów, a skończywszy na mistrzostwach świata i igrzyskach olimpijskich, jest zgodny z przepisami FINA i uaktualniany wraz ze wszelkimi ich zmianami. System udostępnia dwa formaty wydruku rezultatów. Pierwszy to wydruk wszystkich informacji takich jak nazwa konkurencji, nazwiska zawodników czasy (międzyczasy), itp. w formacie A4 dla każdej konkurencji (aktualnej dyscypliny). Drugi format to „protokół drukarki on line”, która może być bezpośrednio podłączona do urządzenia QUANTUM, gdzie w czasie rzeczywistym rejestrowane są dane, takie jak numer toru i osiągnięty czas lub numer sędziego i punktacja przy skokach do wody.  Nowa koncepcja systemu QUANTUM jest rozwinięciem wcześniejszych rozwiązań firmy Swiss Timing i tak jak wcześniej oprogramowanie umożliwia przygotowanie listy startowej zawodników i danych rozgrywanych konkurencji zawierających nazwę i uzyskane rekordy. Informacje te są wprowadzone do bazy danych systemu. W dalszej kolejności umożliwia to generowanie przez system pełnych rezultatów zawierających nazwiska zawodników i ich dane oraz przesyłanie wyników na drukarkę, tablicę wyników oraz do głównej bazy danych systemu zarządzania zawodami. Informacje z protokołu mogą być również dostarczane z dodatkowego systemu opracowania danych i rezultatów (Data Handling), np. QUANTUM pobiera do swojej bazy danych listę startową z tego systemu, a następnie po przeprowadzonej konkurencji wysyła do niego uzyskane rezultaty.   
Urządzenie QUANTUM działa z bezpiecznego zasilacza 12V i systemu podtrzymywania zasilania zapewniającego poprawne działanie nawet w przypadku kompletnej awarii zasilania (dostępne są wersję urządzenia: bez układu zasilającego, wewnętrznego układu zasilającego oraz układu zewnętrznego). Zastosowanie komputera typu laptop i drukarki A4 działającej na baterie powoduje, że cały system może pracować na hali basenowej do momentu ukończenia konkurencji lub przywrócenia zasilania głównego. 
Parametry techniczne:
  • System pomiarowy: 23:59:59.99, powtarzalny
  • Dokładność pomiaru: 1/10, 1/100 s (przykładowo 1/10’000)
  • Stabilizacja wzorca czasu: ± 4 p p m (10 lat)
  • Stabilizacja (0-45°C): ± 0.1ppm
  • Zasilanie: zewnętrzna bateria 10-18 VDC
  • Zużycie energii (typowe):(bez modułów): 0.55 A (Primary) 1.1 A (Primary & Secondary), (z 24 modułami): 1.00 A (Primary) 2.0 A (Primary & Secondary)
  • Temperatura pracy: 0°C- 60°C
  • Wilgotność: 0-94% (bez kondensacji)
  • Certyfikaty: CE i RoHS

Zapytania techniczne oraz cenowe  prosimy kierować na adres mailowy: zbigniew.narloch@klubben.pl lub tel. 726300200