Pentair przepływowy dozownik chloru 2,2 kg
Pentair przepływowy dozownik chloru 2,2 kg

Pentair przepływowy dozownik chloru 2,2 kg

Kod produktu: PE-954700221

789,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rozmiar:

Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Przepływowy dozownik tabletek chlorowych/multifunkcyjnych to praktyczne rozwiązanie automatyzujące proces dozowania chemii. Przeznaczony jest do wszelkich typów basenów, może zostać "wklejony" w instalacje oparte na rurach 50 mm lub (za pomocą króćców) nawet można zainstalować go w instalacjach na wężach 38 mm. Niezwykle praktyczny przezroczysty korpus pozwala w każdej chwili sprawdzić ile tabletek pozostało w komorze. Uwalnianie chemii regulujemy za pomocą pokrętła. Pojemnik pomieści do 2,2 kg tabletek (czyl i11 szt. tabletek 200-gramowych). Wymiary urządzenia: 45x25 cm, waga 2 kg.

Film prezentujący produkt i jego działanie

UWAGA! Tabletki aplikujemy przez górny otwór w urządzeniu. W tym celu pompa MUSI być wyłączona, a zawory zamknięte tak, by woda nie cofała się do dozownika. Przy odkręcaniu pokrywy górnej należy postępować bardzo ostrożnie, by uniknąć wdychania oparów chloru spod zakrętki. Po aplikacji tabletek i uruchomieniu pompy należy bezwzględnie odpowietrzyć urządzenie za pomocą pokrywy (odkręcić aż wyleje się z niego woda i zakręcić.