PIŁKA LEKARSKA Z DWOMA UCHWYTAMI ZIVA
PIŁKA LEKARSKA Z DWOMA UCHWYTAMI ZIVA

PIŁKA LEKARSKA Z DWOMA UCHWYTAMI ZIVA

Kod produktu: ZVO-MDSG

finis

291,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)

rodzaj:

dostępność:

Magazyn główny

Przy zamówieniach powyżej 300 zł

przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Niestandardowa piłka lekarska z podwójnym uchwytem otwiera całkowicie nową płaszczyznę dla ruchu podczas treningu. Dzięki podwójnemu uchwytowi można zintegrować zaawansowane ruchy rotacyjne oraz ćwiczenia jedną ręką podobne do tych przy użyciu kettlebells. Ruchy takie, jak wyciskanie jedną ręką nad głową czy swingi, nie mogą być wykonywane ze standardową piłką lekarską, ale można tego łatwo dokonać za pomocą piłki z podwójnym uchwytem. Idealnie sprawdzi się zarówno w treningu jak i terapii.

Piłka lekarska z podwójnym uchwytem ZIVA posiada dwa antypoślizgowe uchwyty dla dodatkowego chwytu i elastyczności i może być używana do szerokiego zakresu ćwiczeń. Materiał o dużej gęstości został zaprojektowany, by ułatwić czyszczenie i zapobiec pozostawianiu śladów na ścianach lub podłodze studia treningowego. Ponieważ ich gęstość jest większa, niż w przypadku standardowych piłek lekarskich, mogą być używane bardzo intensywnie każdego dnia. 

Dostępne rozmiary: 4 - 8 kg