Podświelana sztaluga
Podświelana sztaluga
Podświelana sztaluga
Podświelana sztaluga
Podświelana sztaluga
Podświelana sztaluga

Podświelana sztaluga

Kod produktu: EDP-110298

925,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar dostępny

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Podświetlana sztaluga do zajęć kreatywnych


Granie, rysowanie, terapia i wiele innych zajęć zrealizujesz z wykorzystaniem wysokiej jakości świecącej sztalugi. Produkt został wykonany ze specjalnego szkła, które jest fascynującym medium do malowania palcami, akwarelą czy gwaszem. Na sztaludze można malować z obu stron co zachęca dzieci do eksperymentowania i daje prowadzącemu zajęcie wiele możliwości w tworzeniu ćwiczeń opartych o współpracę.

W stopie wykonanej z lakierowanego litego drewna znajduje się zintegrowana taśma LED, która sprawia, że ​​uzyskujemy magiczny efekt podświetlenia. Oprócz białego światła mamy opcję podświetlenia w 15 kolorach i możliwe są 4 tryby zmiany kolorów - obraz optyczny wygląda inaczej w każdym kolorze światła. W celu łatwiejszego czyszczenia szybę można zdjąć z drewnianej podstawy. Narożniki tafli szkła i drewniane elementy są zaokrąglone. 

Specyfikacja podświetlanej sztalugi: 


  • Materiał: drewno, bezpieczne szkło, plastik.
  • Wymiary: 55,7 x 46,7 x 4,5 cm.
  • Waga: 4 kg. 
  • Zasilanie: sieciowe.
  • 15 kolorów podświetlenia. 
  • Uwaga! Nie nadaje się dla dzieci poniżej 36 miesięcy. Niebezpieczeństwo uduszenia przez małe elementy!