sensoryczny-dywan-100x100-cm
sensoryczny-dywan-100x100-cm
sensoryczny-dywan-100x100-cm
sensoryczny-dywan-100x100-cm
sensoryczny-dywan-100x100-cm
sensoryczny-dywan-100x100-cm

Sensoryczny dywan 100x100 cm

Kod produktu: TS-10518

1 179,00 zł

(cena zawiera podatek VAT)


Towar tymczasowo niedostępny

powiadom mnie o dostawie

Przy zamówieniach powyżej 100 zł

Przy zamówieniu do godziny 12 i wpłacie elektronicznej

Sklep, który bierze udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”, uważnie czyta każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Recenzje klientów stanowią główny wyznacznik w strategii rozwoju takiego sklepu oraz w kierunku poprawy jakości obsługi.

Opis produktu

Sensoryczny dywan

Oryginalny produkt, który został zaprojektowany w taki sposób, że podświetla się pod wpływem nacisku stóp czy rąk, imitując "gwieździste niebo". Dywan nie jest w żaden sposób podgrzewany, ani nie posiada żadnych przewodów elektrycznych wewnątrz włókien, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i pozwala swobodnie czołgać się, turlać czy skakać. Świecące włókna polimerowe są niewidoczne gołym okiem, dopóki źródło światła nie zostanie aktywowane, co skutkuje zapaleniem odpowiednich punktów na 60 sekund. Produkt nie wymaga stosowania żadnych baterii - ładowanie odbywa się przez dołączony przewód USB i trwa ok. 4 godziny. Sensoryczny dywan to produkt, który dzięki swoim właściwościom znajdzie zastosowanie w placówkach edukacyjnych, rehabilitacyjnych, salach sensorycznych czy salach zabaw.

Właściwości:

  • wysoka jakość wykonania, gwarantująca odpowiedni poziom bezpieczeństwa
  • produkt generuje przyjemne dla oka światło o różnych kolorach (czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, biały, żółty, jasnoniebieski i różowoczerwony), gwarantując stymulację zmysłu wzroku oraz stwarzając warunki pozwalające się zrelaksować
  • dywan może być odkurzany
  • wymiary 100 x 100 cm